13:30 25.11.2020

АТ «Сумигаз» впроваджує пілотний проєкт редизайну газової системи

1 хв читати
АТ «Сумигаз» впроваджує пілотний проєкт редизайну газової системи

Фахівці АТ «Сумигаз» реалізували пілотний проєкт із редизайну газової системи на окремих ділянках у Роменському районі на Сумщині. Роботи здійснюються для продуктивного використання мереж та приведення їхніх потужностей до сучасного попиту.

Так, у Калинівці Роменського району для ефективного використання газорозподільної системи здійснили демонтаж надлишкового обладнання та перепрокладання ділянок мережі. Замінено 10.7 км підземних сталевих газопроводів на сучасні поліетиленові. Демонтовано 3 морально та фізично застарілі шафові газорегуляторні пункти, які замінили одним потужним українського виробництва RGC Production.

Проведено реконструкцію газопроводів-вводів до 114 будинків населеного пункту. Роботи провели у стислі терміни – протягом місяця силами фахівцями компанії, заходи здійснені на виконання інвестиційної програми відповідно до «Плану розвитку газорозподільної системи на 2020 рік газорозподільного підприємства АТ «Сумигаз».

«Редизайн системи газорозподілу є дійсно актуальним і складним завданням, адже значна частина мереж не продуктивні, є потреба зменшити наявну потужність в кілька разів. Це виклик для газорозподілу в Україні. Пілотний проєкт дає можливість компанії напрацювати досвід та експертизу, адже для реконструкції ділянок майже немає універсальних рішень», - зазначає технічний директор АТ «Сумигаз» Микола Мурчич.

Деталі та коментарі працівнкиів АТ «Сумигаз» у сюжеті за посиланням https://youtu.be/2GnRBuEwBSA

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА