12:06 25.11.2020

Онлайн платформу 104.ua обрали майже 111 тис клієнтів "Рівнегазу"

3 хв читати
Онлайн платформу 104.ua обрали майже 111 тис клієнтів "Рівнегазу"

З початку року "особистий кабінет" на сайті 104.ua. зареєстрували майже 50 тис споживачів газу.  Загальна кількість користувачів онлайн-сервісу сягнула 111 тис, що становить майже 43% від загальної кількості клієнтів АТ "Рівнегаз".

Втім у період карантину рівняни продовжують активно долучатись до використання дистанційного онлайн-сервісу. Так, щомісяця до онлайн платформи приєднуються в середньому від 5 до 10 тис клієнтів.

 16 листопада 2020 року на сайті 104.ua запрацювала нова багатофункціональна платформа для споживачів газу. Вона відкриває клієнтам унікальні онлайн-сервіси та можливості розрахунків за газ і його доставку.

Однією з головних переваг, що відтепер працює в оновленій системі, стала можливість оплати за газ та його розподіл в "один клік". Таким чином, зарахування коштів за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощадити на комісії банківської установи.

 "У цьому році можливості "особистого кабінету" на 104.ua були суттєво розширені. Нині створено можливість управляти особовими рахунками в різних газових компаніях з одного акаунта, незалежно від їх місця розташування. Неабиякою перевагою є опція приєднання до одного акаунту до 25 особових рахунків, - розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ "Рівнегаз" Олександр Ващук. – Нова мультифункціональність  системи 104.ua дає клієнтам можливість піклуватись про своїх близьких з будь-якого куточка України.  В умовах пандемії, це досить зручно та безпечно. "

 Інтерфейс "особистого кабінету" на платформі 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

Для майже 100 тисяч споживачів газу в Рівненській області, які зареєстрували «особистий кабінет» 104.ua на колишній платформі, нові можливості стали доступні автоматично. А клієнти, які виявлять бажання створити особистий кабінет, можуть обрати зручний для себе спосіб реєстрації - за номером телефону або е-mail.

Ці інноваційні рішення доступні з будь-якого девайсу і дозволяють уберегтися від зайвих контактів в громадських місцях, а також дають можливість потурбуватись про близьких.

Довідка:

104.ua – це єдиний сервіс для споживачів природного газу в Україні, можливості якого в 2019 році забезпечили 100 млн контактів з клієнтами. Найбільш популярними є онлайн послуги: особистий кабінет, який обслуговує 2,8 млн клієнтів щомісяця, 104 Бізнес онлайн – сервіс для бізнесу, мобільні додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light, Viber-bot 7104ua і Telegram 7104ua. Контакт-центр 104.ua забезпечує 45 млн контактів з клієнтами на рік. Сервіс 104.ua включає в себе також мережу зі 120 центрів обслуговування клієнтів "104.ua Клієнтській простір" в 16 областях. Центри щорічно обслуговують 5 млн клієнтів.

АТ "Рівнегаз" - газорозподільна компанія, що здійснює свою діяльність під брендом РГК на території  Рівненської області. Експлуатує 10,2 тис. км газопроводів.  Клієнтами компанії є понад 265 тис. побутових споживачів Рівненської області, а також понад 3,8 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяг розподілу газу становить  400 млн  кубометрів природного газу на рік. АТ "Рівнегаз" є одним з найбільших роботодавців Рівненщини. Тут працює 1300 осіб.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА