15:20 25.11.2020

Ощадбанк – лідер серед державних банків за обсягом наданих кредитів "5-7-9%"

1 хв читати
Ощадбанк – лідер серед державних банків за обсягом наданих кредитів "5-7-9%"

З початку дії державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" Ощадбанк видав 846 кредитів представникам мікро-, малого та середнього бізнесу на суму 1225 млн грн. За обсягом наданих кредитів Ощад є лідером серед державних банків. Більшість таких кредитів інвестиційні і спрямовані на модернізацію та розширення бізнесу. За цим показником Ощад входить до ТОП-3 серед  усіх банків – учасників програми.

Найбільше профінансовано сільськогосподарські та фермерські підприємства, а також підприємства переробної промисловості, будівництва та торгівлі.

Програма "Доступні кредити 5-7-9%" дає можливість отримати:

- інвестиційний кредит на розвиток бізнесу під 5, 7 або 9%;     

- кредит на поповнення оборотного капіталу під 3%;

- рефінансування поточної заборгованості під 0%.

Для клієнтів сегмента "середній бізнес", що не можуть отримати кредит на умовах програми з урахуванням визначених критеріїв обсягу виручки, видів діяльності тощо, Ощадбанк суттєво знизив ставки за основними кредитними програмами. Такі бізнес-клієнти мають можливість поповнити оборотний капітал, придбати транспорт або обладнання за рахунок кредитних коштів за ставкою від 12,25% річних у гривні.

Заявки на кредитування приймаються за посиланням https://www.oschadbank.ua/579,  у відділеннях та в Контакт-центрі Ощадбанку за телефоном: 0 800 219 800.

Прес-служба Ощадбанку

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА