12:21 10.12.2020

Офіційна позиція компанії «Інтергал-Буд» щодо розповсюдження неправдивої інформації в ЗМІ

2 хв читати

Ось уже декілька днів поспіль ми спостерігаємо масове розповсюдження неправдивої інформації в засобах масової інформації, яка стосується участі представників компанії «Інтергал-Буд» у нещодавньому засіданні ТСК ВРУ з питань розслідування фактів корупції в органах ДАБК.

У статтях, які розповсюджуються в інформаційному полі, нас як компанію-забудовника звинувачують у неправомірному отриманні дозволів на будівництво, приписують зв’язки з окремими посадовими особами тощо. При чому роблять це автори публікацій абсолютно голослівно, посилаючись лише на заяви окремих членів комісії та запрошених на засідання депутатів. Своєю чергою, зроблені цими людьми заяви, не підкріплені жодним офіційним документом, юридичним чи аудиторським висновком.   

Складається враження, що деякі члени ТСК, а саме Наталія Приходько та Максим Павлюк, а також присутній на засіданні депутат Анатолій Бурміч, намагаються відстоювати інтереси корупціонерів, яким невигідна реформа ДАБІ. Під час самого засідання та після нього, даючи офіційні коментарі пресі, ці можновладці дозволили собі зробити голослівні заяви щодо неправомірного отримання нами дозвільної документації. На нашу думку, цим депутатам не до вподоби ситуація, коли компанії-забудовники отримують дозволи в нормальному робочому порядку, не сплачуючи хабарів.

У зв’язку з цим застерігаємо депутатів та інших можновладців не переходити на бік корупціонерів, які намагаються подібними наклепами впливати на реформування органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду й шантажувати гравців будівельного ринку. А усім тим, хто розповсюджує неправдиву інформацію та посилається на неї у своїх публікаціях, радимо, перш за все, проводити детальний аналіз інформації, а не «заробляти бали», публікуючи відверту нісенітницю. Пам’ятайте й про відповідальність за розповсюдження неправдивої інформації та заподіяння шкоди діловій репутації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА