15:26 24.12.2020

На Рівненщині відкрили ще два нових центри обслуговування споживачів газу - "104.ua Клієнтський простір"

2 хв читати
На Рівненщині відкрили ще два нових центри обслуговування споживачів газу - "104.ua Клієнтський простір"

23 грудня, у містах Острог та Корець  для споживачів природного газу відкрили двері сучасні центри обслуговування "104.ua Клієнтський простір".  У Острозі по вулиці Максима Кривоноса, 34, а у Корці по вулиці Небесної Сотні.23

"104.ua Клієнтські простори" надаватимуть весь спектр послуг з розподілу газу та його постачання для 10 тис. споживачів Острозького та 6,5тис. Корецького районів.

"Ми перейшли на новий формат якісного та швидкого обслуговування клієнтів. Головне,  що клієнтький простір 104ua це не абонентська служба, до якої звикли споживачі. Це зовсім інший сервіс та умови, де вам нададуть весь комплекс інформації по рахунках, допоможуть замовити необхідну проектну документацію, проконсультують з будь-якого питання, зареєструють  в онлайн-сервісах, тощо. На даний час АТ "Рівнегаз" здійснює доставку газу до домоволодінь 265 тисяч споживачів. І 95% з них мають можливість отримувати весь спектр послуг з газових питань у таких клієнтських просторах", - говорить Петро Дубас, голова правління АТ "Рівнегаз".

Загалом на Рівненщині працює вже 12 таких клієнтських центрів: у Рівному, Дубні, Здолбунові, Сарнах, Костополі, Березно, а з грудня цього року в Млинові, Рокитно, Демидівці, Радивилові, Острозі та Корці.

Безпечною та зручною альтернативою для споживачів є онлайн сервіси "104.ua". З їх допомогою споживачі газу також можуть з дому або офісу вирішувати ряд  питань з постачання та доставки газу. Тому на час карантину, газові питання, які можна вирішити дистанційно, фахівці "Клієнтських просторів" просять  вирішувати дистанційно.

Йдеться про особистий кабінет на 104ua, чат-боти Viber, Telegram, це мобільні додатки 104 мобайл. На Рівненщині їм віддає перевагу понад 45% споживачів. Кількість користувачів у Особистого кабінету вже складає 120  тис споживачів. Ще майже 35 тис користується  Viber, Telegram.

Довідка:

АТ "Рівнегаз" - газорозподільна компанія, що працює під брендом РГК (Регіональна Газова Компанія) на території Рівненської області.Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис км газопроводів та понад 8 млн споживачів газу.

У 2020 році АТ "Рівнегаз" доставило для 265 тис своїх клієнтів близько 400 млн кубометрів газу. Загальна протяжність газопроводів, що обслуговує компанія, складає близько 10,2 тис км.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА