18:08 12.01.2021

ГО "Пресзваніє Україна" змінює склад Правління

2 хв читати

Нова команда збирається посилити освітній напрямок конкурсу і розширити коло його потенційних учасників

Громадська організація "Пресзваніє Україна", ініціатор конкурсу для журналістів PRESSZVANIE, оновлює склад Правління. Головою Правління стане журналіст і блогер Денис Безлюдько. До складу правління увійдуть головний редактор журналів "Деньги" і "Кореспондент" Олександр Крамаренко, а також директор із маркетингу інформагентства "Інтерфакс-Україна" Максим Уракін.

"До нового складу правління ГО "Пресзваніє Україна" увійшли досвідчені медіа-менеджери, які зростили не одне покоління журналістів. Це професіонали, для яких свобода слова і журналістська етика – невід'ємні частини життя. Така команда здатна дати конкурсу PRESSZVANIE новий напрямок, що відповідає виклику часу", – заявив екс-голова ГО "Пресзваніє Україна" Дмитро Сліпенко.

"Я пройшов, напевно, всі етапи, був номінантом і переможцем, брав участь у роботі Наглядової ради конкурсу та організації роботи PRESSZVANIE. Стратегічний план – доростити конкурс до постійно діючої медіа-спільноти, платформи для спілкування, навчання журналістів та розвитку галузі в цілому", – говорить голова Правління ГО "Пресзваніє Україна" Денис Безлюдько.

"Для мене – це новий виклик і можливість повернути борг професії, так як досі я не був особливо активний в інтересах професійного ком'юніті в цілому. Що будемо робити? Будемо створювати платформу для тиражування найбільш цікавих ідей і візій. Будемо залучати тих колег, кого ще недавно старі медіа просто не помічали. Професійні рейтинги – це можливість для недавніх дебютантів підняти особисту капіталізацію, це дуже важливо і для кожного з медійників, і для ринку в цілому", – вважає Олександр Крамаренко.

"Премія отримає більше номінацій для традиційної журналістики і залученість у проєкт представників нової медійної реальності – блогерів. Крім того, під брендом PRESSZVANIE і за участю провідних фахівців галузі буде створена освітня програма, а також інші проєкти з підвищення кваліфікації представників медіа", – розповів Максим Уракін.

Довідка

PRESSZVANIE – щорічна премія для журналістів і редакторів, яка вручається з 2005 року за лідерство і професіоналізм. Проєкт розвиває освітню платформу і проходить під егідою громадської організації "Пресзваніє Україна".

Інтерфакс-Україна інформаційний партнер конкурсу

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Павло Клімкін: Школа – це про наших дітей та майбутнє, про яке треба думати вже сьогодні

"Автоспецпром" презентує надійного чотириколісного партнера для медиків у регіонах

Автомобіль щомісяця та iPhone щотижня за 1 гривню: SWEET.TV розпочав грандіозний розіграш призів

Дубровка щодо рішення Верховного Суду: "ТОВ"Палп Мілл Прінт" став розмінною монетою в іграх держбанку”

Договір на щорічне технічне обслуговування з "Рівнегазом" уклали понад 2,7 тис. споживачів

У центрі Києва відкрився арт-об'єкт Intense Project

Український бізнес відкриває світ: підприємці показали експортну та інвестиційну привабливість закордонним партнерам

Українські та міжнародні урядовці разом з бізнесом обговорили роль України у енергобезпеці Європи

ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" нагадує про строки оплати за спожитий газ

Україно-чеські економічні відносини в контексті формування ринку ільменіту в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА