16:54 19.01.2021

Біланівський ГЗК Ferrexpo передав захисні комбінезони медикам Кременчука

3 хв читати

Колектив Кременчуцької першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського продовжує протистояти пандемії коронавірусу за підтримки Біланівського ГЗК (БГЗК, входить до Групи Ferrexpo).

Персоналу лікарні було передано близько 4 тисяч одиниць захисних костюмів (комбінезонів), застосування яких забезпечує безпеку медичного персоналу та пацієнтів, які перебувають на лікуванні. Вартість засобів захисту для лікарів і медичних працівників склала близько 900 тисяч гривень.

"Ми високо цінуємо і вдячні медикам, які вже рік як працюють у зоні високого ризику та першими зустрічають загрозу, що змінила наше звичне життя. Наша мета - забезпечити безпечні умови праці для медичного персоналу, що займається лікуванням жителів нашого регіону. На наших підприємствах діють високі стандарти корпоративної соціальної відповідальності, і підтримка медичних установ - наше пріоритетне завдання. Менш ніж за рік компанія Ferrexpo передала медустановам Полтавської області устаткування, інвентар, засоби індивідуального захисту та медикаменти на суму близько 55 млн. гривень, з них на 13 млн. гривень Кременчуцьким лікарням", - сказав Генеральний директор Беланівського ГЗК Юрій Химич.

Заступниця директора з медичної частини лікарні ім. О.Т. Богаєвського, Вікторія Виповська зазначила: «Комбінезони, які нам сьогодні передали наші постійні та надійні партнери в особі Юрія Віталійовича, призначені для захисту медичного персоналу від проникнення біологічних агентів (вірусів, бактерій, грибків і спор), запобігання передачі збудників інфекційних захворювань при роботі з інфікованими пацієнтами і в інших умовах, небезпечних для медиків, особливо зараз, коли ми всі разом протистоїмо пандемії. Ми вдячні Ferrexpo за вже третю за останній час партію допомоги".

Нагадаємо, що Кременчуцька перша міська лікарня відноситься до закладів другої хвилі пандемії, яка розрахована на 120 ліжок, де на даний момент на лікуванні знаходиться 25 осіб. "Спостерігається невелике зниження кількості госпіталізованих, але ці пацієнти важкі, і для їх обслуговування щодня потрібно 200-300 одноразових костюмів", - додала Вікторія Виповська.

Компанія Ferrexpo постійно здійснює моніторинг ситуації з рівнем захворюваності на коронавірус у регіоні, в якому підприємства ведуть свою виробничу діяльність, і оперативно реагує на потребу медичних установ не тільки Полтавської області, а й всієї України.

Довідка про компанію:

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво й експорт високоякісних залізорудних окатків, що використовуються у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи – Полтавський та Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2020 р. Компанія виробила 11,2 мільйона тонн залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котуються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА