09:32 21.01.2021

Як обрати курси програмування та чому ITEA

2 хв читати

Сфера IT стрімко розвивається, а головне — вона пропонує фахівцям цікаві можливості для розвитку. Професії, що з нею пов'язані, набувають значного поширення серед молоді. Хороші програмісти, аналітики, розробники можуть розраховувати на високий рівень оплати праці. Головне — отримати гідне навчання. Курси програмування у Києві можна пройти у школі ITEA. Тут представлені лише сучасні програми, викладачі високого рівня та надається допомога з пошуком роботи. Ви отримаєте таку базу знань, яка допоможе з працевлаштуванням до української чи міжнародної IT-компанії.

Чим цікава професія програміста

Займатися програмуванням цікаво та перспективно. Сучасні фахівці відчувають потребу й у роботі, і задоволенні, і досвіді, і професійній реалізації водночас. За умови правильного підходу ви отримаєте й задоволення, і хороший прибуток. Також сфера не передбачає обмежень у відношенні постійного самовдосконалення.

IT-фахівці можуть розраховувати на:

  • комфортабельні робочі місця;
  • зручний та гнучкий графік;
  • можливість працювати дистанційно;
  • гідний рівень заробітної платні;
  • постійний розвиток, додаткову самоосвіту.

Ефективність роботи буде залежати від вашого хисту, бажання наполегливо працювати й невпинно розвиватися. Перевагою на ринку праці буде високий рівень знання технічної англійської мови.

Переваги навчання в школі програмування ITEA

ITEA — сучасна українська школа програмування. Вона дасть поштовх для успішної кар'єри в IT. Якщо ви прагнете навчатися, практикуватися та вдосконалюватися, тут вам у цьому допоможуть.

Школа реалізує комплексну програму навчання за всіма популярними напрямками. Студенти отримують знання та навички, необхідні для початку роботи в індустрії. Якщо виникають складнощі з вибором найкращого напрямку, залиште онлайн-запит на офіційному сайті, та менеджер школи проконсультує вас.

Переваги навчання в ITEA:

  • регулярна участь у заходах ITEA;
  • малі групи, не більше ніж 12 осіб;
  • кваліфіковані викладачі-практики, що давно працюють у ТОП айті-компаніях;
  • співпраця з інноваційною платформою для працевлаштування JUNGO;
  • автоматичне приєднання до спільноти IT.

Під час навчання студенти зможуть отримувати консультації з будь-яких питань, розраховувати на допомогу в працевлаштуванні. Актуальні знання, комплексна підтримка — те, що треба для успішного старту. Потрібен попередній запис до груп на обраний час, графік занять дивіться на сайті.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА