15:24 21.01.2021

ТОВ "Автоспецпром" запропонувало ДП "Медичні закупівлі України" найнижчі ціни на "швидкі" завдяки спеціальним угодам з "Пежо Сітроен Україна" та виробниками медобладнання

3 хв читати

Провідний виробник автомобілів швидкої медичної допомоги ТОВ "Автоспецпром" запропонував ДП "Медичні закупівлі України" найнижчі ціни на свою продукцію: 1,59 млн грн за "швидкі" типу B та 1,95 млн грн за "швидкі" типу C на базі Citroen Jumper.

Такі ціни вдалося забезпечити, у першу чергу, завдяки угоді з ТОВ "Пежо Сітроен Україна", яке в межах своєї програми корпоративної соціальної відповідальності надало ТОВ "Автоспецпром" спеціальну цінову пропозицію для проєкту, що реалізується державним підприємством для 19 регіонів України.

Як відмітили в "Пежо Сітроен Україна", компанія не вперше допомагає українській системі екстреної медичної допомоги. Навесні 2020 року у співпраці з ТОВ "Автоспецпром" було безкоштовно відремонтувано 100 "швидких" для медичних закладів України. Зараз, розуміючи, наскільки важливо гідне забезпечення лікарів під час пандемії Covid-19, компанія уклала спеціальну угоду з найбільшим виробником "швидких", аби наявних ресурсів вистачило на якомога більшу кількість спецтранспорту для медичної системи країни.

Своєю чергою ТОВ "Автоспецпром" додатково провів переговори з постачальниками медичного обладнання, устаткування та комплектуючих для "швидких". Більшість партнерів компанії пішли на зустріч та запропонували спеціальні ціни на свою продукцію для проєкту ДП "Медичні закупівлі України".

"За ціну на "швидкі", яку отримало ДП від "Автоспецпрому", потрібно подякувати великій кількості українців. Адже дві третини запчастин, які ми використовуємо, – вітчизняного виробництва. Наші підрядники розуміють, що якісна, надійна та безпечна "швидка" завтра може врятувати життя їх родича, друга або сусіда. І тому майже всі вони погодилися надати спеціальні цінові умови для цього проєкту. Ми також вдячні нашим іноземним партнерам, які, попри шалений попит на медичне обладнання у світі, з розумінням поставилися до ситуації", – додав заступник директора ТОВ "Автоспецпром" Кирило Коморкін.

Загалом ТОВ "Автоспецпром" поставить ДП "Медичні закупівлі України" 246 "швидких", у т. ч. 142 машини типу В та 104 – типу С.

Довідково

ТОВ "Автоспецпром" розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні. Наприкінці листопада 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності від європейського автогіганта PSA Groupe, ставши першим українським виробником "швидких", який отримав документ такого рівня.

Наразі компанія є головним постачальником медичного автотранспорту для державних і приватних медичних установ України.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються в типах А1, А2, В і С на шасі Citroën, Peugeot і Mercedes у повній відповідності до ДСТУ 7032, який, своєю чергою, відповідає європейському стандарту DIN EN 1789. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

У квітні та травні 2020 року PSA Groupe і ТОВ "Автоспецпром" разом реалізували кампанію з надання допомоги Міністерству охорони здоров'я України та регіональним медичним закладам у підтриманні належного технічного стану "швидких" брендів Peugeot і Citroën. Спільно компанії відремонтували 100 "швидких".

Groupe PSA (Peugeot Société Anonyme) – французька автомобілебудівна компанія. Це другий за величиною виробник автомобілів у Європі і власник таких брендів як Citroën, Peugeot, Opel, Vauxhall і DS Automobiles.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА