11:55 29.01.2021

МСК нарощує співпрацю з ВНЗ в усіх містах України

2 хв читати

 У ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбулася зустріч проректора, доцента Антона Пантелеймонова, представників економічного факультету, зокрема декана, доцента Олександра Давидова, завідувача кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки, професора Тамари Меркулової, з першим заступником голови правління міжнародної страхової компанії "МСК" Ігорем Слукіним, працівником компанії, студентом 4 курсу кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки економічного факультету Олексієм Щепкою.

Під час зустрічі обговорено перспективу подальшої співпраці та партнерства.

"Наразі компанія йде в ногу з часом та тримає курс на інноваційні впровадження й сучасний розвиток діяльності. Маємо низку ідей, пов’язаних із діджиталізацією та спрощенням надання послуг за допомогою перенесення функціоналу в смартфони", — зауважив Ігор Слукін. 

Тамара Меркулова наголосила, що освітні програми економічного факультету, безпосередньо кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки, збігаються з потребами, необхідними на ринку праці. Також зауважила, що багато студентів вдало поєднують навчання та роботу.

Продовжив думку Антон Пантелеймонов, який розповів про вагому перевагу студентів-каразінців, що можуть обирати міжфакультетську дисципліну: "Дуальна освіта — це унікальна особливість, якою можуть скористатися наші студенти. Це особливо зручно, якщо здобувачі освіти вже працюють, адже в такому випадку можуть самостійно чи, порадившись із роботодавцем, внести корективи у власну освітню траєкторію".

Наприкінці зустрічі було підписано угоду про співпрацю, що передбачає подальшу реалізацію спільних проєктів.

"Ми нарощуємо співпрацю з ВНЗ в усіх містах України, цього разу це Харків, місто по праву вважається студентською столицею України. Це символічно для нас тому що ТДВ "МСК" засновано у Харкові.  Ми створюємо унікальну можливість для спілкування, співробітництва, обміну досвідом, вдосконалення освітнього процесу, формування високого рівня лояльності та довіри до страхових компаній, підвищення якості практичної професійної підготовки студентів", — зазначив голова наглядової ради "МСК" Кирил Нефьодов.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА