18:12 09.02.2021

Компанія "Інтергал-Буд" та два її житлові проєкти серед переможців премії "Український Будівельний Олімп-2021"

1 хв читати

Компанія "Інтергал-Буд" та житлові комплекси "Причал 8" і "Академ-Квартал" стали переможцями премії "Український Будівельний Олімп-2021".

Компанію "Інтергал-Буд" визнано переможцем в номінації "Забудовник року – досвід, професіоналізм, відповідальність", житловий комплекс "Причал 8" в номінації "Сучасний екопростір для комфортного життя та відпочинку", а "Академ-Квартал" у номінації "Комфортне якісне житло за доступними цінами".

Нагадаємо, що однією з особливостей комплексу "Причал 8" є його розташування біля водойми та наявність облаштованої набережної й власного пляжу. Мешканці комплексу милуватимуться природою, прогулюючись алеями та відпочиваючи в альтанках, займатимуться спортом, на спеціально облаштованих майданчиках, та просто насолоджуватимуться життям, засмагаючи на власному пляжі.

Щодо житлового комплексу "Академ-Квартал", то автори проєкту змогли втілити у життя мрію багатьох молодих українських сімей – власне європейське житло за доступними цінами. Для затишку та комфорту мешканців комплекс пропонує великий перелік квартир з ергономічними плануваннями, які дають змогу ефективно використати кожен квадратний метр та втілити найсміливіші дизайнерські задуми.

Премію "Український Будівельний Олімп", заснованою у 2006 році, щорічно нагороджуються найбільш вагомі будівельні проєкти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА