11:04 23.02.2021

Що потрібно знати, вибираючи стільчик для годування?

2 хв читати

Стійкий, цікавий, безпечний, зручний — саме ці слова застосовні для дитячого стільчика. Активний малюк, який тільки починає своє знайомство з навколишнім світом, потребує захисту і безпеки навіть у моменти годування. Розглянемо, що важливо знати, вибираючи стільчик для годування.

Стандартні кухні не відрізняються простором і великою площею, тому молодим батькам варто врахувати цей критерій в першу чергу. Залежно від виду виробу, його габарити можуть відрізнятися. У багатьох столів-стільців є механізм складання, що дозволяє зберігати їх компактно. Деякі моделі стаціонарні, але з них можна зробити маленький приставний стілець для сидіння.

Матеріали

Будь-який стілець для годування потребуватиме миття та чищення. Тому матеріал зовнішньої оббивки майже завжди комплектується знімним чохлом. Якісний матеріал завжди сертифікований, тому є нетоксичним і повинен легко митися. Знімні чохли повинні легко зніматися і стиратися.

Каркаси виробів часто виготовляють з металу, пластику або дерева. У нього вбудовують ремені безпеки і перемичку між ніг.

Безпека

Безпека стільчика — один з найважливіших критеріїв оцінки. Стійкість всієї конструкції краще перевірити до покупки, попередньо кілька разів похитати його в сторони. Це виправдана дія, оскільки дитина після року буде крутитися, і намагатися вилізти з сидіння. Перевірте ремені безпеки і перемичку між ніг. Покатайте стілець і переконайтеся, що коліщатка їздять справно і система з гальмом надійно фіксує його на місці.

Крім цих критеріїв, звертайте увагу на додаткові відсіки і кошик для іграшок, що зручно організовує простір.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА