15:04 23.02.2021

Вибір парфумів для чоловіків

3 хв читати

Парфуми завжди вважалися своєрідним методом вираження своєї індивідуальності та неповторності. Але іноді буває й таке, що аромат підібраний цілком невірно. То ж як не помилитися у виборі правильного парфуму? На це питання можна відповісти розібравшись у основних аспектах парфумованої продукції. Велике різноманіття товарів парфумерії можна знайти на сайті Інтернет магазину Watsons, який доступний за посиланням https://www.watsons.ua/ru/

Основні аспекти парфумерних виробів

Парфуми — це загадковий елемент неповторного стилю, який відображає внутрішню енергію індивіда. При виборі чоловічої парфумерії, потрібно знати вміст парфумів та вміти розбиратися в типах парфумованої продукції. В основному існують декілька типів парфумів, на які можна натрапити на сайтах Інтернет магазину:

  • Парфуми мають в собі найбільше концентрату ароматичних масел. Такі парфуми мають високу стійкість, тому їх аромат не зникає навіть протягом дня.
  • Парфумована вода містить середню концентрацію ароматичних масел, тому стійкість таких парфумів може становити до семи годин.
  • Туалетна вода має найменшу концентрацію ароматичних масел. Здебільшого тримаються такі парфуми до трьох годин.

Ще одним з аспектів в парфумерії є ноти парфумів.

Особливості нот в парфумерії

Ноти парфумів — це склад ароматичних масел, які містяться в продукції в певній консистенції. Кожен парфум складається з трьох головних нот: верхня нота, нота серця та базова нота.

  • Верхні ноти — це найперше, що можна відчути після нанесення парфумів. Найбільш популярні верхні ноти містять в собі масла квіток, а також цитрусу чи анісу.
  • Ноти серця являють собою основний компонент в структурі парфуму. Ця нота відкривається після дії верхньої ноти. Зазвичай в її склад входять груша, кориця, лимон.
  • Базові ноти несуть в собі фінальну стадію прояву аромату. Саме від цієї ноти залежить тривалість стійкості парфуму, адже вона розкривається останньою. До складу цих масел входять ваніль, сандалове дерево, тютюн та мох.

Цінова категорія парфумів

  • Нішева — це категорія, яка містить більш дорогу, якісну продукцію, тому що для її виробництва йде багато високоякісних компонентів. Такі парфуми в основному, виробляються під замовлення та мають відповідні ціни.
  • Елітна — це категорія до якої входять продукти відомих авторів парфумерії. Ці парфуми мають масовий випуск, оскільки використовують більш доступні інгредієнти для їх виробництва та мають набагато доступні ціни, аніж нішеві.

Розподіл парфумів за порами року

  • В холодну пору, зиму чи осінь, слід обирати більш важкі чоловічі аромати, тому що при зменшенні температури легкий аромат швидко вивітрюється, а важкіший буде триматися довше. До складу таких чоловічих парфумів, входять масла кави, шоколаду, кедру.
  • Для теплої пори, весни чи літа, підходять більш легші чоловічі аромати, оскільки від важких запахів парфуму може запаморочится голова. Тому краще обирати легкі цитрусові та квіткові запахи.
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА