17:08 23.02.2021

ARX: страхування від важких захворювань із покриттям до 1 млн євро

2 хв читати

Картинки по запросу "врачи"

Онкологія, трансплантація, шунтування, нейрохірургія — ці галузі медицини передбачають дороге лікування, недоступне більшості українців. Страхова компанія ARX розробила унікальний для нашої країни продукт. Так, медичне страхування від найважчих захворювань із компенсацією лікування за кордоном покриває до 1 млн євро на рік. Вартість поліса — від 260 євро.

Які захворювання входять у страхові ризики?

ARX ​​компенсує витрати, пов'язані з трансплантацією кісткового мозку і органів від прижиттєвих донорів. Враховано нейрохірургічні втручання, передракові стани і лікування злоякісних новоутворень. У програму включені операції із шунтування коронарної артерії, заміні і відновлення серцевого клапана.

Що покриває страхування?

З моменту діагностики захворювання в Україні за пацієнтом закріплюється особистий консультант. Він допоможе з перекладом, спілкуванням із клінікою, порівнянням пропозицій із різних країн світу, розміщенням застрахованої особи і супроводжуючого в країні, транспортними питаннями.

Страхування передбачає компенсацію витрат на пов'язані з лікуванням захворювання медичні послуги: діагностику, консультації лікарів, перебування в стаціонарі і реанімації, операцію, медикаменти. Враховано витрати на транспортування і проживання в готелі.

У програмі задіяні 450 клінік світу і 53000 лікарів. Сутність страхування — доступність якісної медичної допомоги в боротьбі з важкими захворюваннями серцево-судинної системи, онкологією, патологіями. Програма допомагає в лікуванні, що вимагає від родин величезних, часом зовсім нереальних витрат у сотні тисяч євро.

Надійність ARX

Страхова компанія успішно працює на ринку України понад 26 років, стабільно займає лідируючі позиції в різних напрямках страхування. З 2019 року в компанію прийшов потужний міжнародний інвестор — Fairfax Financial Holdings. Холдинг здійснює страхові послуги в 40 країнах світу.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА