16:51 30.03.2021

"Сумигаз" проводить реконструкцію на 2,5 тисячах об'єктів за рік

1 хв читати
"Сумигаз" проводить реконструкцію на 2,5 тисячах об'єктів за рік

Фахівці АТ "Сумигаз" щорічно здійснюють реконструкцію існуючої системи газопостачання на понад двох тисячах об'єктів. Це роботи з перенесення газового лічильника чи котла, заміни будь-яких газових приладів й пролягання газових мереж, встановлення додаткового обладнання, не передбаченого робочим проєктом тощо.

"Спеціалісти АТ "Сумигаз" мають відповідний досвід та володіють новітніми технологіями, що дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. Усі співробітники, які проводять реконструкцію системи газопостачання, постійно підтверджують свою кваліфікацію, адже газ не пробачає помилок", - зазначає директор з капітального будівництва компанії Катерина Дакар.

Споживачам, які планують реконструкцію, АТ "Сумигаз" радить звернутись до Клієнтського простору 104ua. Персональний менеджер клієнта супрововджуватиме усі етапи робіт та допоможе з вибором сучасного газового обладнання, яке дозволить економити на споживанні ресурсу до 30%. Використання енергії природного газу можна повністю автоматизувати залежно від температури повітря, дня тижня і часу доби. Це забезпечить ефективність та високий рівень комфорту.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА