15:29 20.04.2021

З початку року "Рівнегаз" повірив 8,5 тисяч лічильників

2 хв читати
З початку року "Рівнегаз" повірив 8,5 тисяч лічильників

З початку року метрологи АТ "Рівнегазу" спільно з представниками ДП "Рівнестандартметрологія" перевірили 8,5 тис. побутових лічильників газу. Майже 25% приладів визнані непридатними для використання.

 

Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", побутові лічильники газу повіряються кожні 8 років.

На базі відділу лабораторних вимірювань управління метрології АТ "Рівнегаз" повірку лічильників здійснюють за участі представників державного підприємства "Рівнестандартметрологія".

 

 "Рівнегаз" вдосконалив процедуру повірки лічильників для зручності клієнтів. Тепер споживачам не варто хвилюватися про те коли повіряти лічильник. Фахівці управління метрології стежать за термінами повірки за допомогою спеціального реєстру лічильників. Тож, коли наближається дата повірки, клієнтів заздалегідь попереджають і узгоджують дату та час зняття лічильників", - зазначає головний метролог АТ "Рівнегаз" Іван Овчарук.

 

У 2021 році понад 2,1тис лічильників були визнані непридатними до подальшого використання. За цей період фахівці "Рівнегазу" зафіксували 38 фактів втручання у прилади обліку з метою зменшення показань.

 

Кодекс газорозподільних систем зобов’язує споживачів забезпечувати збереження та цілісність лічильника газу і пломб на ньому. У разі виявлення фактів пошкодження приладу обліку з метою несанкціонованого відбору газу, порушники оплачують всі роботи з повірки лічильника і відшкодовують збитки, завдані АТ "Рівнегаз". Крім суми збитків, споживач має сплатити усі послуги з відключення/відновлення газопостачання і вартість самого лічильника з встановленням.

 

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, у яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Головна п'ятниця країни: глядачі вкотре обирають телеканал НАШ

Звіт УВКБ ООН про глобальні тренди свідчить про те, що кількість примусово переміщених людей у світі зросла до рекордних 82,4 мільйонів

Колаборація NAI Ukraine та Асоціації коворкінгів України

Бізнес вимагає від держави рішучих дій стосовно підтримки експорту України

Порушення закону і узурпація влади: правозахисники розкритикували санкційні списки РНБО

Технічне обслуговування від АТ "Дніпропетровськгаз" за акційною ціною

Міністерство соціальної політики інформує про стан опрацювання питання перепризначення житлових субсидій на наступний період

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

Де у Львові готують смачну піцу - Піца від Ла Фамілії

З початку року фахівці  "Хмельницькгазу" виявили 44 крадіжки блакитного палива

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА