17:37 30.04.2021

Жіноча нішева парфумерія: унікальні аромати для справжніх поціновувачів

3 хв читати

Аромат давно став невід'ємною частиною жіночого образу. Він не менш важливий для модниці, ніж предмети аутфіту. Сучасний ринок зараз перенасичений однаковими композиціями, які розлітаються з конвеєра величезними партіями. Витончена нішева парфумерія від бренду LAMBRE дає можливість створити свій унікальний стиль з розкриваючимися послідовними нотами і особистим характером.

Для жінки важливо відрізнятися - аксесуари та персональні особливості підкреслюють індивідуальність. Дорогі парфуми доповнюють цей ансамбль.

 

Чому нішеві аромати мають елітний статус

Поняття «нішевий аромат» виникло ще кілька десятків років тому, коли користувачі почали втомлюватися від однакового штампування. Технології, що розвиваються дозволили парфумерам створювати нетривіальні духи і туалетну воду.

У нинішній час існують три статусні категорії для парфумерії:

  • Мас-маркет - дешеві аромати без букетного складу. Як правило, продаються за бюджетними цінами, їх буквально можна зняти з полиці будь-якого магазину. Цей вид дуже слабо відповідає поняттям парфумерії, швидше імітує її;
  • Люксові аромати - займають центральну позицію серед світових продажів. Мають непогану якість і виробляються розкрученими брендами з гучними іменами. В цілому хороші, але особливої ​​індивідуальності не створюють, так як виробляються базовими партіями за стандартною рецептурою;
  • Нішева парфумерія - елітний вид, який створюється за унікальними технологіями і має «каскадний» принцип дії. Аромати адаптивно підлаштовуються під особливості власниці і розкриваються послідовно, створюючи якісний шлейф. Жінку, яка користується нішевими духами, впізнають без присутності по одному шлейфу, який залишається в кімнаті.

Продукт «з ніші» не розрахований на масовий потік, тому дорогий статус цілком виправданий. Це справжній ексклюзив, який стає частиною образу і гардеробу.

 

Особливості унікальних жіночих ароматів

Нішевий парфум призначений для конкретної власниці, а не для натовпу. Це справжнє багатогранне мистецтво у флакончику - композиція зі своїм звучанням.

При виробництві використовують унікальні технології, і тільки якісну сировину. Виробник привозить для свого продукту рідкісні і натуральні компоненти.

Для фруктових і квіткових ароматів використовуються:

  • Натуральні есенції, вичавки і віддушки;
  • Справжні квіти;
  • Ефірні масла;
  • Спеції.

«Нішу» розливають в прості лаконічні флакони без витрат на непотрібний піар для заманювання покупця.

 

Як правильно вибрати нішеву жіночу парфумерію

Нішева парфумерія - прекрасний спосіб здивувати і порадувати себе або близьку людину. Це завжди незабутні і яскраві враження.

Для того, щоб не отримати замість якісних духів розчарування, слід орієнтуватися на базові критерії якості:

  • Не гнатися за дешевою ціною - вам можуть розповісти будь-яку легенду, але ексклюзивний парфум апріорі не може коштувати три копійки;
  • Не купувати продукт з сумнівних розкладок і торгових точок - є ризик, що продадуть низькосортну підробку;
  • Не порівнювати бренди за популярністю - гучне ім'я не гарантує ексклюзивність парфуму.

На офіційному сайті компанії LAMBRE можна підібрати унікальну нішеву парфумерію під власний смак і характер. Зручна фільтрація дозволяє звернути увагу на більш привабливий вигляд аромату - квітковий, фруктовий, східний або букетний. Ви обов'язково знайдете свій!

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА