12:34 05.05.2021

Atlantic Strategic Insights вітають приїзд державного секретаря Ентоні Блінкена та підтримують українсько-американські перемовини

2 хв читати

(КИЇВ) – Atlantic Strategic Insights, провідна українська консалтингова компанія з питань державної стратегії в Україні, що має міцні зв'язки з американськими політиками, керівниками підприємств та представниками законодавчої гілки влади, вітає держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україні та підтримує демонстрацію підтримки США в умовах триваючої та наростаючої російської агресії. Візит держсекретаря для сприяння зміцненню відносин між двома країнами є рішучим кроком на шляху зближення України із Заходом.

Голова наглядової ради Atlantic Strategic Insights Джейк Ділмані, який також є одним з провідних керівників компанії Mercury LLC, заявив, що "візит держсекретаря Блінкена в Україну не міг відбутися в кращий час. Він є другом України протягом багатьох років, і адміністрація Байдена чітко дала зрозуміти, що вони стоять на боці демократії, міжнародного співробітництва та територіальної цілісності. Я знаю, що адміністрація Байдена зробить все, що в її силах, для подальшого зміцнення двосторонніх відносин з Україною,  країною, яка обрала шлях на Захід. Дуже приємно знову бачити держсекретаря в Києві, і зрозуміло, що наміри США повністю відповідають найкращим інтересам України ".

Раніше, у період між перебуванням на посадах в адміністраціях Обами та Байдена, Ентоні Блінкен брав участь як головний спікер на Глобальному саміті з кібербезпеки (www.gcs17.tech), що був проведений Atlantic Strategic Insights у Києві. Ця подія залучила посадовців з посольства США, колишніх високопоставлених урядовців США та керівників підприємств, українських високопосадовців та іноземних високопоставлених осіб.

Atlantic Strategic Insights допомагає українському та американському бізнесу, політикам та представникам законодавчої гілки влади у зміцненні політичних, економічних та культурних зв'язків між двома країнами. Його робота заснована на глибокому знанні середовища двох країн та вірі в те, що справжній успіх досягається на місцях.

Про Atlantic Strategic Insights

Atlantic Strategic Insights – це американсько-українська консалтингова компанія з розробки та впровадження публічних стратегій, яка використовує перевірені тактики, що застосовуються на найбільш складних ринках, та покликана зміцнювати зв’язки між політиками та лідерами бізнесу в США, Європі, Азії, Африці, Латинській Америці та на Близькому Сході.

Компанія працює на стику бізнесу, державного управління, засобів масової комунікації та політики та співпрацює зі своїми міжнародними партнерами, пропонуючи індивідуальні рішення своїм клієнтам.

www.AtlanticStrategic.com

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Головна п'ятниця країни: глядачі вкотре обирають телеканал НАШ

Звіт УВКБ ООН про глобальні тренди свідчить про те, що кількість примусово переміщених людей у світі зросла до рекордних 82,4 мільйонів

Колаборація NAI Ukraine та Асоціації коворкінгів України

Бізнес вимагає від держави рішучих дій стосовно підтримки експорту України

Порушення закону і узурпація влади: правозахисники розкритикували санкційні списки РНБО

Технічне обслуговування від АТ "Дніпропетровськгаз" за акційною ціною

Міністерство соціальної політики інформує про стан опрацювання питання перепризначення житлових субсидій на наступний період

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

Де у Львові готують смачну піцу - Піца від Ла Фамілії

З початку року фахівці  "Хмельницькгазу" виявили 44 крадіжки блакитного палива

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА