15:36 11.05.2021

"Центренерго" має намір реалізувати на УЕБ значну частину виробленої електроенергії

2 хв читати

ТБ "Українська енергетична біржа" та ПАТ "Центренерго" уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво, що засвідчує намір ПАТ "Центренерго" реалізовувати значну частку виробленої електроенергії на аукціонах ТБ "УЕБ".

Так, в період з 14 травня по 21 липня 2021 року компанія планує провести 10 аукціонів з продажу електроенергії базового навантаження з різним графіком постачання. До кінця травня відбудуться 7 з визначених меморандумом аукціонів. Окрім того, 17 травня відбудеться аукціон з продажу електроенергії пікового навантаження (з 8:00 до 23:00) у період червня - вересня.

"Підписаний Меморандум є гарантією надійних партнерських відносин між ПАТ "Центренерго" та ТБ "УЕБ" і важливим етапом у побудові ефективної моделі роботи компанії. Наша оновлена стратегія торгів передбачає продаж електроенергії дрібними лотами, отже велика кількість кінцевих споживачів мають змогу самостійно забезпечити себе необхідним ресурсом. Ми високо цінуємо внесок УЕБ у розвиток біржової торгівлі, і я впевнений, що наша співпраця стане поштовхом для подальшого розвитку ринку електроенергії в Україні", - зазначив Член Дирекції ПАТ "Центренерго" Володимир Галущак.

Зі свого боку Українська енергетична біржа забезпечить організацію та проведення прозорих та конкурентних торгів за кращими європейськими стандартами.

"Зростання обсягів біржової торгівлі електроенергією - це позитивний сигнал для всього ринку. Висока конкуренція на аукціонах забезпечує формування справедливих цін, які відповідають реальній вартості електроенергії в країні. Позитивний приклад роботи Центренерго на біржі доводить, що державні компанії можуть успішно працювати на відкритому ринку. Ми переконані, що поглиблення співпраці УЕБ та Центренерго дозволить зробити ринок прозорішим та відкрити нові можливості для всіх його учасників", - підкреслив генеральний директор ТБ "УЕБ" Олександр Коваленко.

Меморандум про взаємодію та співпрацю між ТБ "Українська енергетична біржа" та ПАТ "Центренерго" набув чинності з моменту підписання.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"НАШ" телеканал знову зайняв перше місце серед всіх інформаційних телеканалів

Глобальний форум з інклюзії 2021 в деталях

Міжнародний Європейський Університет, запрошує до участі в конференції, присвяченій 25-річчю ухвалення Конституції

Михайло Поплавський виконав блюз від Ірини Білик

"Донбасенерго" закликає Кабінет Міністрів розробити «дорожню карту» виконання проєкту "Другого національно внеску"

​​​​​​​Верховенство права є надважливим для прискорення економічного зростання, покращення бізнес-клімату та залучення інвестицій – заява Палати щодо закону №3711-д

Розвиток інфраструктури житлового комплексу «Озерний Гай Гатне» як один з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Інтергал-Буд»

Як підібрати плаття, яке підкреслить фігуру від Lipinskaya Brand

З початку 2021 року "Волиньгаз" зафіксував 58 випадків незаконного використання газу

Windrose відзначає першу річницю запуску програми внутрішніх авіаперевезень Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА