17:14 12.05.2021

"Фармак" знову серед найдорожчих національних брендів

2 хв читати

Видання "Главком" представило рейтинг найдорожчих національних брендів за підсумками 2020 року. Список складений на основі даних і розрахунків дослідницької компанії MPP Consulting.  У його складі передові компанії з різних галузей економіки серед яких "Фармак"  – лідер фармацевтичного ринку України*.

Компанія MPP Consulting аналізує вартість українських брендів з 2007 року. Методика дослідження почала розроблятися у 2005 році. Відповідно до неї вартість бренду вираховується за спеціальною формулою, яка включає композитний фінансовий показник, інвестиційний,  географічний, технологічний, конкурентний коефіцієнт та унікальний ідентифікатор.

За словами керівника MPP Consulting Павла Мельника, бренд – це весь комплекс емоцій, думок, вражень про торгову марку у споживача. Разом з усіма асоціативними зв'язками, які виробляються у нього з часом. 

""Фармак" асоціюється у пацієнтів з ефективністю. Саме тому наші ліки купують в Україні та 35 країнах світу. Наше виробництво відповідає високим стандартам GMP. Щороку ми проходимо більше 15 інспекцій з різних країн, які підтверджують відповідність виробничих та управлінських процесів міжнародним вимогам. Бренд "Фармак" – у його якості та відповідальності перед споживачем", – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії "Фармак".

Нагадаємо, оцінку вартості брендів у цьому році уже проводило видання "Кореспондент". Деталі тут

*за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

Довідка про компанію

"Фармак" – лідер фармацевтичного ринку України*. В продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.   

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 95% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження і розробки складають близько 15 млн доларів США. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

У 2020 році "Фармак" збільшив експортні поставки на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена в більш ніж 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії тощо.

"Фармак" входить у ТОП-25 найінноваційніших компаній, визнана найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем.**

*за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research

**За даними рейтингів видання "Власть денег" (2020 р.), 2РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах" (2021 р.), "ТОП-100. Рейтинги крупнейших" (2020 р.).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"НАШ" телеканал знову зайняв перше місце серед всіх інформаційних телеканалів

Глобальний форум з інклюзії 2021 в деталях

Міжнародний Європейський Університет, запрошує до участі в конференції, присвяченій 25-річчю ухвалення Конституції

Михайло Поплавський виконав блюз від Ірини Білик

"Донбасенерго" закликає Кабінет Міністрів розробити «дорожню карту» виконання проєкту "Другого національно внеску"

​​​​​​​Верховенство права є надважливим для прискорення економічного зростання, покращення бізнес-клімату та залучення інвестицій – заява Палати щодо закону №3711-д

Розвиток інфраструктури житлового комплексу «Озерний Гай Гатне» як один з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Інтергал-Буд»

Як підібрати плаття, яке підкреслить фігуру від Lipinskaya Brand

З початку 2021 року "Волиньгаз" зафіксував 58 випадків незаконного використання газу

Windrose відзначає першу річницю запуску програми внутрішніх авіаперевезень Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА