17:21 14.05.2021

За рослинними продуктами - майбутнє

2 хв читати

Сьогодні, 14 травня, у столичному бізнес-центрі Ультрамарин проходить міжнародна практична конференція Food&NonFood master 2021: «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників»,  де зібралися понад 400 ТОП менеджерів, ключових фахівців роздрібних мереж і компаній постачальників у харчовій індустрії, щоб поділитися досвідом та представити свої продукти. 

Бренд DREAMEAT приймає участь у конференції у якості інноваційного партнеру рослинного м’яса. Компанія АВК КОНФЕКШІНЕРІ  вперше презентувала продукт нового покоління - рослинне м‘ясо DREAMEAT, показала світові тренди та зростаючі тенденції сучасності у цьому напрямку в Україні та світі. 

DREAMEAT запросив всіх учасників на відкриту терасу бізнес-центру продегустувати сучасні страви на основі рослинного м‘яса: молекулярну кухню, бургеги, та навіть традиційну котлету по-київськи з рослинного м’яса DREAMEAT. 

«Основною перевагою Dreameat від АВК є те, що ми перші на ринку рослинних альтернатив створили і запустили рослинну котлету для бургера без метилцелюлози.  Це абсолютно чистий, збалансований, на 100% рослинний, корисний, а головне смачний продукт - інновація» - говорить менеджер з розширення ринків збуту, Олег Новосьолов. 

У чому ж перевага АВК в сегменті рослинного м'яса на українському ринку?

«Основне і ключове - наше виробництво дозволяє розробити і запустити унікальні рослинні продукти широкої лінійки.  Не тільки котлету для бургерів, але і фарш, ніжну котлету - аналог курячої, також, готові напівфабрикати страв вже на старті запуску.  У АВК - екологічно сертифіковані продукти (Екологічний сертифікат України), чого немає у конкурентів. DREAMEAT — перше в Україні рослинне м'ясо, яке отримало екологічну сертифікацію. Вона підтверджує відповідність продукту найвищим міднародним стандартам» - коментує маркетинг директор Віталіна Арбузіна.

Ми вже ведемо розробки зі створення власного текстурату рослинного білку, що найближчим часом дозволить нам істотно знизити вартість продукту на полиці.
У нас сильна команда R&D та відкрите сучасне високотехнологічне виробництво.  Наші продукти захоплюють смаком справжнього м'яса навіть після повторного розігріву.

За цими рослинними продуктами - майбутнє.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Звіт УВКБ ООН про глобальні тренди свідчить про те, що кількість примусово переміщених людей у світі зросла до рекордних 82,4 мільйонів

Колаборація NAI Ukraine та Асоціації коворкінгів України

Бізнес вимагає від держави рішучих дій стосовно підтримки експорту України

Порушення закону і узурпація влади: правозахисники розкритикували санкційні списки РНБО

Технічне обслуговування від АТ "Дніпропетровськгаз" за акційною ціною

Міністерство соціальної політики інформує про стан опрацювання питання перепризначення житлових субсидій на наступний період

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

Де у Львові готують смачну піцу - Піца від Ла Фамілії

З початку року фахівці  "Хмельницькгазу" виявили 44 крадіжки блакитного палива

АТ "Запоріжгаз" провів контрольну фіксацію показань лічильників у 30 тисяч клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА