12:52 20.05.2021

Винороби з 15 країн світу зібрались в Одесі на цьогорічному Odessa Wine Week

3 хв читати

В Одесі проходить Odessa Wine Week – велика низка заходів про вино, виноробство та еногастрономічний туризм за участю винної спільноти України та фахівців з 15 країн світу.

Вже відбулася конференція "Інноваційні інструменти у виноградарстві в умовах зміни клімату", що зібрала провідних виноградарів та енологів з України, Молдови, Франції, Італії, США. Це надзвичайно важливий для виноградарів професійний захід, в ході якого фахівці ділилися методами забезпечення сталого виноградарства, обговорювали актуальні проблеми галузі та шляхи їх вирішення.

Почав роботу Wine Future Forum19 травня іменитими виноробами обговорювались винні перспективи.

В дискусії під назвою "Майбутнє вина: погляд виноробів» прийняли участь: винороб в 5 поколінні, головний винороб «Chateau Changyu Moser XV" Ленц Мозер (Австрія); СЕО виноробної компанії SHABO Гіоргі Іукурідзе (Україна, Одеса); власник групи компаній Vinos de La Luz Рікардо Нуньес (Аргентина); власник крафтової виноробні Stakhovsky Wines, Перша ракетка України Сергій Стаховський (Україна, Закарпаття); виноробка, генеральний директор "PIERA 1899" П’єра Мартеллоццо (Італія).

У підсумку дуже насиченої, емоційної дискусії винороби дійшли таких висновків про майбутнє вина:

винні бренди стануть більш персоналізованими; тренди на розе і на ігристе, швидше за все, збережуться; онлайн-дегустації не зможуть замінити традиційні; в Україні буде зростати споживання українського вина (це відбудеться не завтра, але в найближчому майбутньому); виноробень в Україні стане більше.

Також 19 травня пройшли кругові дегустації вин українських виробників – учасників Всеукраїнського дегустаційного конкурсу "Odessa Wine & Spirit Awards" та проєкту "Best Riedel glass for Odessa Black variety" (проєкт по визначенню кращого зразка вина з сорту винограду Одеський чорний та підбіру для нього оптимального келиха Riedel ). Ці дегустаційні конкурси проходять в рамках Odessa Wine Week.

Рікардо Нуньес, винороб з великим досвідом, власник групи компаній Vinos de La Luz (виноробні підприємства в Іспанії, Італії, Аргентині, США) провів для представників HoReCa та ритейлу авторську дегустацію восьми вин своєї міжнародної компанії.

Працювала Експозона за участю українських винних компаній та виробників супутніх виноробству товарів, послуг та технологій.

Всі заходи проходять в залах Premier Hotel Odesa і навіть просто неба перед готелем (експозиція АГСОЛКО Україна).

20 травня Odessa Wine Week продовжує роботу.

Триває Wine Future Forum.

Закінчує роботу міжнародний симпозіум OENOVITI International Network 2021.

Ввечері відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського дегустаційного конкурсу «Odessa Wine & Spirit Awards» (65 учасників і 305 зразків вин) та проєкту «Best Riedel glass for Odessa Black variety (32 учасника).

21 травня почнеться конференція "Еногастрономічний туризм - драйвер розвитку туристичних дестинацій".

22 травня - "Повітряна дегустація", горизонтальний політ з дегустацією на борту літака МАУ топ-5 українських вин і кулінарних спеціалітетів одеської та бессарабської кухні.

Завершиться Odessa Wine Week 23 травня гастрономічним фестивалем "Таки да, вкусно".

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА