10:00 26.05.2021

У Києві перевірили якість ДП і бензину на семи найбільших АЗС

2 хв читати

У Києві презентували результати міжнародного дослідження якості палива реалізованого мережевими АЗС столиці та області. Аналіз проб провела лабораторія "Інспекторат Україна " - підрозділ міжнародного Bureau Veritas, член Міжнародної Федерації незалежних інспекційних агентств (IFIA).

Про це повідомляє УНІАН. https://www.youtube.com/watch?v=2J0troYRUnM

У дослідженні взяли участь 7 АЗС: ОККО, БРСМ, SOCAR, MOTTO, Авантаж 7, WOG, SUNOIL. Проби дизпалива і бензину "А-95" брали фахівці компанії SGS - світового лідера у сфері інспекційних послуг, експертизи, випробувань і сертифікації.

Як повідомив виконавчий директор Міжнародної академії стандартизації Олег Цільвік, проблеми з якістю палива зафіксовані у двох з семи АЗС: MOTTO і SUNOIL.

Зокрема, вміст сірки в бензині MOTTO у 2 рази перевищує норму (10 мг на літр), на SUNOIL - на 20%. Кількість сірки в ДП MOTTO в 30 разів перевищує норму, в SUNOIL - в 15%. Вміст кисню при нормі до 2,7% в МОТТО - 12,7%, в SUNOIL - 6,24%.

У паливі МОТТО також виявлено 1,44% вмісту бензолу при нормі до 1%. Обидві мережі також допустили порушення по одиницях октанового числа: під виглядом бензину марки 95 МОТТО продають бензин 92, SUNOIL - 93,9.

"Це суттєві порушення, які знижують якісні характеристики нафтопродуктів. Особливо в ситуації з МОТТО, коли кількість метанолу у них 16,5% при тому, що в паспортах сучасних автомобілів зазначено: вміст спирту не може перевищувати 10%. Інакше виробник має право зняти авто з гарантійних зобов'язань", - сказав Олег Цільвік.

Згідно з дослідженням, зразки палива ОККО, БРСМ, SOCAR, Авантаж 7 і WOG відповідають стандартам якості. У жодному зразку не виявлено заборонених добавок.

"Була інформація в ЗМІ про зміст в окремих продавців монометиланіліну. У жодному з семи зразків, навіть у сфальсифікованих нафтопродуктах, ми таку присадку не знайшли. На мій погляд, ця була маніпуляція", - додав Олег Цільвік.

Нагадаємо, раніше Мінекономіки оприлюднило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку. чергові розрахунки станом на 21 травня надала НАК "Нафтогаз України".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вперше на Львівщині пройшов Турнір по гольфу серед жінок Open Ladies Golf Tour

Трудові мігранти пікетували МЗС з вимогою не допустити погіршення умов працевлаштування у Польщі

Виробники тепла для потреб населення наростили борги у розмірі 1,7 млн грн - АТ "Дніпрогаз"

Господарський суд Києва визнав законність купівлі VR Global Partners, LP боргів Укрзалізниці

ПрАТ «АвтоКрАЗ» знов підтвердив повноваження спецекспортера

Комісія усунула Данилюка від конкурсу, не визнавши наявність освіти одного з кращих університетів США

Студенти Міжнародного Європейського Університету, провели соціальний експеримент “Хто допоможе іноземцю в Україні”

Нове відео співаючий ректор присвятив  всім синам України

"Хмельницькгаз": за перше півріччя ліквідовано 7 тисяч випадків витоків газу

Чи можна побудувати сонячну станцію своїми руками або краще замовити її виготовлення "під ключ"?

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА