10:00 11.06.2021

Безкоштовна комп'ютерна допомога для тренерів проєкту Дія.Цифрова освіта

2 хв читати

Міністерство цифрової трансформації України запустило безкоштовну комп’ютерну допомогу онлайн для амбасадорів Дія.Цифрова освіта. Відтепер учасники проєкту можуть вирішувати питання із ПК, планшетом чи смартфоном у телефонній розмові або дистанційно, під’єднавшись до пристрою за допомогою програми TeamViewer.

У рамках підписаного меморандуму про співпрацю компанія SUPPORT.UA безкоштовно допомагатиме розв'язувати питання та консультувати учасників проєкту. Спеціалісти надаватимуть покрокове вирішення проблеми та поради, як уникнути її в майбутньому.

Стратегічним партнером проєкту Дія.Цифрова освіта є Українська бібліотечна асоціація. Тому на першому етапі комп’ютерна допомога онлайн буде надаватися усім бібліотекарям України, які беруть участь у проєкті. Уже сформована мережа з близько 6000 офіційних офлайн-хабів цифрової освіти, більшість з яких — це саме бібліотеки. Бібліотекарі є фасилітаторами, які допомагають усім охочим спробувати навчання на платформі osvita.diia.gov.ua у форматі освітніх серіалів чи пройти тест з Цифрової грамотності — Цифрограм.

«Раніше користувачі порталу Дія.Цифрова освіта могли написати звернення на електронну пошту або подзвонити на гарячу лінію, щоб отримати інформацію щодо особливостей роботи платформи. Тепер вони зможуть отримувати і консультації з користування комп’ютерною технікою, інформаційними та цифровими технологіями», — наголосила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Директор SUPPORT.UA Євген Кірій: «Підписаний меморандум — дуже важлива ініціатива, яка прискорить процеси цифрової трансформації України. Це об'єднання держави і бізнесу з метою в довгостроковій перспективі підвищити цифрову грамотність жителів країни».

Офіційним дистриб’ютором TeamViewer в Україні є компанія SOFTICO. «TeamViewer гарантовано забезпечить швидке і безпечне підключення пристроїв. Завдяки інноваціям у технології продукти TeamViewer пропонують  універсальні рішення для різних сценаріїв в одному пакеті програмного забезпечення. Швидка і безпечна робота додатку робить світ зручніше, прокладаючи шлях до справді глобального робочого простору», — коментує директор SOFTICO Лариса Куроєдова.

Довідка:

SOFTICO — рішення з інформаційної безпеки, постачання та ліцензування програмного забезпечення від світових лідерів, CAD-рішення, IT-сервіси з інтеграції та обслуговування. Компанія SOFTICO є офіційним дистриб’ютором рішень TeamViewer в Україні.

SUPPORT.UA  — українська компанія, що вже 7 років допомагає вирішувати проблеми з технікою. Продовження гарантії, захист від механічних пошкоджень та цілодобова комп’ютерна допомога онлайн.

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Передача 16-ї партії гуманітарної допомоги з Індії в Україну

Лікарню ОХМАТДИТ та Костел Святого Миколая у Києві підсвітять, аби нагадати про боротьбу українців із рідкісними захворюваннями

Посол Корнійчук: якщо РФ не дати відсіч - війна розгорнеться на території ЄС

Бізнесам, чиї сайти працюють на "Тільді", не підключають послуги monobank

Музичний проєкт "Україна у вогні" об'єднує музикантів з 11 країн для підтримки України

Світові зірки спорту та їх пристрасть до азартних розваг, ігрових автоматів та казино - огляд

Посольство України в Ізраїлі: необхідно спільними зусиллями зупинити загибель українців

Центр Разумкова: Оцінка ситуації в економічній сфері, соціальне самопочуття громадян, віра в перемогу

Підписано першу факторингову угоду в межах спільної програми ОТП Банку і USAID

Допомагати тим, хто цього дійсно потребує: як торговельні комплекси Arricano об’єднують людей під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА