16:42 11.06.2021

VR Capital оскаржить в апеляції незаконне рішення ОАСК щодо боргів Укрзалізниці

3 хв читати

Київ, 11 червня 2021 р. VR Capital вважає незаконним і оскаржить в апеляційному порядку ухвалу Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) від 4 червня про зняття арешту з грошових коштів Укрзалізниці (УЗ) і заборону банкам блокувати будь-які банківські операції та арештовувати кошти УЗ.

Ухвала ОАСК є безпрецедентною для банківського сектора України, оскільки вона фактично забороняє банкам здійснювати банківські операції. ОАСК не мав ні законних підстав, ні повноважень розглядати цю справу і виносити таку ухвалу щодо державного виконавця, і тим більше щодо банків.

На думку VR Capital, безпрецедентний і абсурдний спір, ініційований УЗ в рамках адміністративного судочинства, є продовженням спроб УЗ по затягуванню вирішення питання заборгованості перед VRGP та уникнення відповідальності за своїми договірними зобов’язаннями. УЗ намагається у будь-який спосіб скасувати арешт, накладений державним виконавцем відповідно до закону.

Приймаючи таку ухвалу, ОАСК перевищив повноваження і за власною ініціативою трактував раніше накладену судову заборону на стягнення грошових коштів УЗ як таку, що включає також і заборону державному виконавцю накладати арешт. При цьому, встановлену для банків ​​заборону здійснювати банківські операції суд взагалі не аргументував.
Як повідомлялося раніше, арешт на кошти УЗ було накладено в рамках виконання судових рішень про стягнення боргу з УЗ на користь американського інвестиційного фонду VR Global Partners (VRGP). Заборгованість УЗ перед VRGP була підтверджена рішеннями Верховного Суду у квітні цього року. В рамках здійснення виконавчого провадження державним виконавцем було накладено арешти на рахунки УЗ в банківських установах.

VR Global Partners відзначає, що блокування ОАСК виконання судових рішень може бути підставою для звернення до ЄСПЛ і отримання VRGP компенсації з боку держави Україна за завдані збитки.

VR Global Partners, L.P. ("VRGP") - це інвестиційний фонд, яким керує VR Advisory Services Ltd ("VRASL"). VRASL зареєстрований в Американській комісії з цінних паперів та бірж як інвестиційний радник, а VR Advisory Services (UK) LLP, субпідрядний радник з питань інвестицій VRGP та деяких інших фондів, уповноважений Управлінням фінансової поведінки Великої Британії. VRGP був створений у травні 1999 року і протягом свого існування став лауреатом понад 15 галузевих нагород у Нью-Йорку та Лондоні, включаючи минулорічну премію EuroHedge за довгострокові результати (20 років) серед глобальних макрофондів, що спеціалізуються на інвестиціях з фіксованим доходом та відносною вартістю.

VR Capital - це міжнародна фірма з управління активами, яка обслуговує клієнтську базу інституційних інвесторів з приблизно 5 млрд доларів США в активах інвесторів, що управляються за допомогою об’єднаних фондів. VR Capital - один з найбільших західних інвесторів в Україну, портфель авуарів якого перевищує 1 млрд доларів. Маючи понад 22-річний досвід роботи, VR Capital фокусується на інвестиціях у ринки, що розвиваються, та у розвинені ринки. Фірма працює через свої головні офіси в Нью-Йорку та Лондоні, і понад 98 % активів, що перебувають під її управлінням, пов’язані з інвесторами в США та Західній Європі.

Для додаткової інформації звертайтесь за номером +380 95 618 15 64

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Звіт УВКБ ООН про глобальні тренди свідчить про те, що кількість примусово переміщених людей у світі зросла до рекордних 82,4 мільйонів

Колаборація NAI Ukraine та Асоціації коворкінгів України

Бізнес вимагає від держави рішучих дій стосовно підтримки експорту України

Порушення закону і узурпація влади: правозахисники розкритикували санкційні списки РНБО

Технічне обслуговування від АТ "Дніпропетровськгаз" за акційною ціною

Міністерство соціальної політики інформує про стан опрацювання питання перепризначення житлових субсидій на наступний період

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

Де у Львові готують смачну піцу - Піца від Ла Фамілії

З початку року фахівці  "Хмельницькгазу" виявили 44 крадіжки блакитного палива

АТ "Запоріжгаз" провів контрольну фіксацію показань лічильників у 30 тисяч клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА