17:31 22.06.2021

Онлайн вебінар щодо Північного потоку-2: Які перспективи має Україна в інтеграції до Європейського газового ринку та в партнерстві з США?

3 хв читати

Щоб зрозуміти, в якому напрямку будуть розвиватися відносини Україна – США протягом найближчих місяців, як зменшити негативний вплив цих тенденцій та перетворити їх в переваги для української енергетичної трансформації, Інститут Адама Сміта проводить цей вебінар на тему Північного потоку-2, майбутнього європейського газового транзиту та впливу цих процесів на Україну.

На вебінарі, який відбудеться 6 липня, Ви зможете почути точки зору наступних лідерів у формуванні суспільної думки в українській енергетичній галузі та геополітиці: Олену Зеркаль, Надзвичайного і Повноважного Посла, Радника міністра енергетики України, Джона Хербста, колишнього Посла США в Україні, Директора Євразійського центру Атлантичної ради США, та Андреаса Умланда, Наукового співробітника Стокгольмського центру досліджень Східної Європи при Шведському інституті міжнародних відносин. Модератором дискусії буде Аура Сабадус, Старший журналіст ICIS, яка займалася проблематикою газових ринків в Україні, Туреччині та Румунії протягом останніх десяти років.  

Тривалість вебінару півтори години, участь безкоштовна, але учасники мають зареєструватися завчасно за наступним посиланням: https://www.asc-webinars.com/nord-stream-2

Тема: Онлайн вебінар щодо Північного потоку-2: Які перспективи має Україна в інтеграції до Європейського газового ринку та в партнерстві з США?

Після того, як Адміністрація Байдена скасувала прийняті Конгресом США санкції проти швейцарської компанії Nord Stream AG, створеної для управління газопроводом Північний потік-2, майбутнє Європейського газового транзиту, тенденції впливу на Україну, а також майбутнє двосторонніх відносин з США залишаються невизначеними.

Щоб зрозуміти, в якому напрямку будуть розвиватися відносини Україна – США протягом найближчих місяців, як зменшити негативний вплив цих тенденцій та перетворити їх в переваги для української енергетичної трансформації, Інститут Адама Сміта проводить цей вебінар на тему Північного потоку-2, його впливу на Україну та майбутнє європейського газового транзиту.

На вебінарі, який відбудеться 6 липня, Ви можете почути точки зору наступних лідерів у формуванні суспільної думки в українській енергетичній галузі та геополітиці:

  • Олена Зеркаль, Надзвичайний і Повноважний Посол, Радник міністра енергетики України
  • Джон Хербст, колишній Посол США в Україні, Директор Євразійського центру Атлантичної ради США
  • Андреас Умланд, Науковий співробітник, Стокгольмський центр досліджень Східної Європи при Шведському інституті міжнародних відносин

Модератором дискусій буде Аура Сабадус, Старший журналіст ICIS, яка займалася проблематикою газових ринків в Україні, Туреччині та Румунії протягом останніх десяти років.

Провідні українські та міжнародні експерти зберуться разом на нашому вебінарі, щоб обговорити, що очікувати в коротко- та середньостроковому періоді, який план Б має Україна для періоду часу після 2024 року, як Україна зможе залишитися конкурентною на Європейському газовому ринку в разі переміщення транзиту газу на Північний потік-2, а також багато інших важливих питань. Вебінар матиме також інтенсивну сесію питання-відповіді, на якій аудиторія матиме можливість задати свої питання доповідачам.

Участь у вебінарі безкоштовна, він транслюватиметься в Zoom та є частиною серії конференцій щодо української проблематики, організованих Інститутом Адама Сміта, одним з лідерів серед організаторів конференцій в Східній Європі.

Зареєструйтеся на вебінар прямо зараз за наступним посиланням: [https://www.asc-webinars.com/nord-stream-2]. Кількість місць обмежена!

14-16 липня Інститут Адама Сміта також буде проводити 12-ий Український енергетичний форум в КВЦ Парковий.

Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтеся будь ласка до:

Вадим Кудрук

v.kudruk@adamsmithconferences.com

+44 7538 380975

Інститут Адама Сміта

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Компанія Carlsberg Ukraine розмістила знаки відповідального споживання на Rozetka

Новий закон про землю не для фермерів: більшість українських аграріїв не мають коштів на придбання землі

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

«Інтергал-Буд» у трійці лідерів рейтингу забудовників Києва за I-II квартал 2021 за версією порталу «Мінфін»

Проєкт "Чернігівуйся" охопив за перший місяць понад 1 млн українців

Київський суд скасовує рішення Антимонопольного комітету в справі проти Ново Нордіск

Людина, яка #завжди_поряд: розповіси історію свого лікаря

Ярослав Амосов продовжив контракт з Parimatch Україна і став бренд-амбасадор компанії

86 багатоповерхівок замовили ТО внутрішньобудинкових мереж у "Чернігівгазу"

Мінцифра впроваджує інтерактивні дашборди для Системи онлайн-моніторингу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА