12:40 01.07.2021

"Рівнегаз" впродовж трьох років інвестував  у газові мережі майже 70 млн грн

2 хв читати
"Рівнегаз" впродовж трьох років інвестував  у газові мережі майже 70 млн грн

Впродовж 2018-2020 років АТ "Рівнегаз" інвестував в газорозподільні мережі області майже 70 млн грн. Проте для редизайну системи розподілу газу регіону цих коштів недостатньо.

З 2018 по 2020 рік працівники АТ "Рівнегаз" здійснили реконструкцію майже 20 км газопроводів, замінили 110 відключаючих пристроїв та 62 станції катодного захисту. Замінили 66 застарілих ШГРП на сучасні та надійні, виробництва Львівського заводу RGC Production.

Оновлення мереж дозволяє зменшити витрати технологічного газу, тобто в довгостроковій перспективі зменшує навантаження на споживачів газу.

Щороку обсяг та напрямки інвестицій у газорозподільну систему Рівненської області затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Усі кошти, передбачені у тарифі на розподіл, у повному обсязі  інвестуються у газорозподільні мережі, основна частина яких  державні. Виконання інвестпрограми неухильно контролює державний  регулятор.

Однак, діючий тариф за доставку газу не дає змоги АТ "Рівнегаз" здійснити повноцінну модернізацію системи розподілу газу. У тому числі і мереж, що перебувають у державній власності.

 "Цьогоріч наша компанія планує замінити 10 ГРП та 67 ШГРП, 31 станцію катодного захисту мереж від корозії. Окрім того, 4573 будинки отримають нові КБРТ. У планах заміна пошкоджених ділянок газопроводів та засувок вартістю 12,5 млн грн" - зазначив технічний директор АТ "Рівнегаз" Олександр Климчук.

Кошти з тарифу за розподіл природного газу є основним джерелом інвестицій АТ "Рівнегаз". Тож компанія закликає споживачів своєчасно оплачувати послуги. Це дасть змогу виконувати в строк усі заплановані заходи і забезпечувати стабільне і безаварійне газопостачання для 265 тис. споживачів Рівненської області.

Довідка: Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, орієнтовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, у яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн. споживачів газу.

 

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Студентською виставою у постановці польського режисера завершується другий етап проекту  "Театральні вікна. Work in progress"

На Житомирщині відкрився  оновлений, сімнадцятий Клієнтський простір 104.ua

Жителі Чернігівщини можуть підібрати та придбати газові котли в  104.ua Клієнтських просторах

"DeHealth" розробляє науково-правову базу цифрової економіки на користь пацієнтів

Борги побутових клієнтів ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" перевищують 462 млн грн

YASNO  втретє в лідерах рейтингу електропостачальників

Понад 1,3 тис. клієнтів "Миколаївгазу" уклали договори на технічне обслуговування газових мереж

Ощадбанк виставив на продаж житловий будинок у центрі Києва та маргариновий завод у Кіровоградській області

Американська торговельна палата в Україні вручила нагороду до Дня Подяки 2021 українським медичним працівникам

У цьому році АДС "Запоріжгазу" опрацювала  більше 52 тис. викликів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА