10:40 22.07.2021

Як автор ідеї створення БЕБ, я включив цю реформу у передвиборчу програму Зеленського, - Олександр Данилюк

1 хв читати
Як автор ідеї створення БЕБ, я включив цю реформу у передвиборчу програму Зеленського, - Олександр Данилюк

На брифінгу в інформаційному агентстві «Interfax» автор концепції БЕБ Олександр Данилюк заявив, що запуск незалежного Бюро економічної безпеки створить справедливі умови для розвитку економіки, стане запорукою економічного зростання.

«Я включив цю реформу в передвиборчу компанію Президента, ми з ним мали багато розмов для чого це потрібно, тому у Президента є точно розуміння того, для чого цей орган створений. Саме він обіцяв нові обличчя, зростання економіки – і це є ключ для його успіху, але якщо орган стане каральним, політично залежним, всі ці плани будуть зруйновані», – пояснив Олександр Данилюк.

Політик поділився, що він є автором реформи створення БЕБ, займається цим 11 років. Крім того, він боровся з ліквідацією податкової міліції та закрив найбільшу корупційну схему стосовно непрозорого відшкодування ПДВ. Саме тому Данилюк бере участь у конкурсі на посаду Директора БЕБ. На його думку, очолювати БЕБ повинна людина, яка має відповідну освіту, має лідерські якості, є незалежною та має відповідну репутацію.

Нагадаємо, Олександр Данилюк – засновник Центру національної стійкості та розвитку (https://www.cenrd.org/) разом з Русланом Рябошапкою та Павлом Клімкіним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА