Інтерфакс-Україна
17:32 27.07.2021

Європейська компанія оплатила 370 млн грн за земельну ділянку в Києві

1 хв читати

30 червня 2021 року ТОВ "Лентімекс Україна" (100% дочірня  компанія Lentimex spol. s r.o., Словаччина) перемогла на відкритих публічних електронних торгах щодо придбання земельної ділянки  площею 113,5 га в Оболонському районі м. Києва.  

23 липня 2021 року компанія виконала всі зобов’язання по аукціону і повністю оплатила 370 млн грн в акредитивній формі.

На придбаній земельній ділянці інвестор планує створити багатофункціональний простір з соціальною, культурною та розважальною інфраструктурою за європейськими стандартами.  Даний простір стане унікальним поєднанням рекреації та міста. Загальна сума інвестицій у проект складе понад 500 млн євро. 

Для успішної реалізації проекту група Лентімекс планує залучити локальних партнерів та вже сьогодні формує сильну професійну команду.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Тернополі запрацював центр ментального здоров’я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ, заснованої Віктором та Оленою Пінчуками

Пам’ять, що перетворюється на силу: історія вірменського добровольця Геворга Мкртчяна

Максим Чернявський представив X-Finder - бездротовий металошукач для безпечного розмінування

У Києві відбулася 17-та Міжнародна конференція PrivateLabel & FMCG Master-2025

Комісії Київради підтримали звернення до президента про звільнення очільника Деснянської РДА Бахматова за аморальні дії

У яку школу віддати дитину? Очну чи дистанційну?

"Інформація - це зброя": Громадсько-військовий рух закликав протидіяти історичним маніпуляціям Кремля

ОТП БАНК нарощуватиме фінансову підтримку бізнесу - Алла Бініашвілі

Як почати бізнес без великих вкладень під час кризи

Huawei Ukraine запрошує студентів до участі у командному змаганні Student Tech Challenge-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА