14:48 29.07.2021

Комісія усунула Данилюка від конкурсу, не визнавши наявність освіти одного з кращих університетів США

2 хв читати
Комісія усунула Данилюка від конкурсу, не визнавши наявність освіти одного з кращих університетів США

Кандидат на посаду керівника Бюро Економічної Безпеки Олександр Данилюк прокоментував свій недопуск до подальшої участі у конкурсному відборі. Він зауважив, що комісія по відбору керівника БЕБ є залежною від президента та ОП, і виконує вказівку призначити контрольовану людину.

"Дане рішення викликано тим, що конкурсна комісія має на меті призначити політично залежну особу", - додав Олександр Данилюк.

За його словами, таке рішення є абсолютно упередженим зі сторони голови конкурсної комісії Тимофія Милованова. Незважаючи на наявність освіти у сфері фінансів, яка була отримана в одній з найкращих бізнес-шкіл світу -  Університеті Індіани (Indiana University), формальною причиною є невизнання диплому МОНом.

"Це повна маніпуляція. Це всі члени конкурсної комісії знають і в першу чергу - глава комісії Тимофій Милованов. Мені було не те що неприємно - тошно дивитися на те, що він говорив. Освіта в мене є, це освіта однієї з найкращих бізнес-шкіл Сполучених Штатів, з відомого Індіанського університету. І саме цікаве що навчався я Бізнес школі за престижною програмою американського уряду Edmund Muskie Fellowship з дуже жорстким відбором.  І Милованов про це знає. Саме на базі цієї освіти я працював на Wall Street в Нью Йорку, та у інвестиційних компаніях у інших світових фінансових столицях.... Дешево. Такі рішення руйнують залишки репутації членів комісії"- розповів колишній Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Університет Індіани є одним з найбільших навчальних закладів США. В ньому навчаються студенти зі 140 країн світу. Університет та його дослідження є відомоми у різних научних сферах. А Kelley School of Business в університеті входить до 50 найкращих бізнес-шкіл світу (23 місце у 2021 році).

Серед випускників Університету Індіани - 9 Нобелівських лауреатів, нинішні керівники міжнародних корпорацій, Віце-президент, сенатори, конгресмени та губернатори США, зокрема два міністра фінансів України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

PointeR Agency провела чергове опитування серед журналістів для визначення ЗМІ, яким вони довіряють найбільше

Teachers’ Self Upgrade – нова соціально-просвітницька ініціатива Arricano

Вінницягаз: 70% споживачів вчасно сплачують за розподіл газу

Компанія Mars опублікувала результати 2020 року з реалізації "Плану сталого розвитку через покоління"

Перший масштабний капшерінг в Україні запускається Асоціацією лідерів сталого розвитку

Дніпропетровськгаз: 80% клієнтів вчасно сплачують за доставку газу

Популяризація  забезпечення власної пенсії та заохочення українців до додаткових пенсійних накопичень має стати однією із державних програм, - експерт

Прокопенко: "Чи достатньо зробив Уряд, щоб запобігти новому "локдауну"?

Укрзалізниця вводить громадськість в оману та маніпулює фактами: коментар VR Capital щодо заяви УЗ стосовно її боргу перед іноземним інвестором

Діти з інвалідністю можуть усе. Parimatch Foundation підтримав стипендіями маленьких спортсменів з інвалідністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА