16:56 03.08.2021

"Фармак" вчетверте отримав премію "Zakupki.Кращі"

3 хв читати

У Києві відбулася ювілейна, п’ята, всеукраїнська премія "Zakupki.Кращі". Переможцями стали 23 компанії, які працюють у сфері електронних тендерів. Уже традиційно вони отримали відзнаки у трьох категоріях: "Громадський вибір", "Найкращі результати" та "Експертний вибір".

Лідерів визначали за результатами 2020 року. Ними стали як державні, так і комерційні компанії. Із 2016 року премію "Zakupki.Кращі" вручають замовникам і постачальникам, які є прикладом для всього ринку закупівель.

"Фармак" став переможцем у номінації "Найвідповідальніший замовник" (категорія "Експертний вибір"). Це відзнака для компанії, яка чітко та якісно прописує технічне завдання і активно взаємодіє із постачальниками. Це вже четверта нагорода "Zakupki.Кращі" для "Фармак".

"Ми вже вп’яте відзначаємо тих, чия робота є взірцем для всієї сфери електронних закупівель. Замовників, які ефективно проводять закупівлі й економлять бюджетні кошти. Учасників, що постачають державі якісні товари за конкурентними цінами. Комерційні компанії, які проводять свої закупівлі чесно та відкрито. Ми переконані, що разом зможемо вдосконалити ринок електронних закупівель і зробити його ще простішим для всіх", – зазначила Наталія Ковальова, керівниця торговельного майданчика Zakupki.Prom.

Переможців у категоріях «Експертний вибір» і «Найкращі результати» визначало експертне журі. До нього увійшли фахівці моніторингового порталу DOZORRO і представники майданчика Zakupki.Prom. Експерти оцінювали номінантів за багатьма критеріями та використовували дані модулю аналітики BI.Prozorro.

Найкращих у категорії «Громадський вибір» обирали з допомогою відкритого голосування на сайті премії. Змагання відбувалося між компаніями, які самі номінували себе на звання суперзамовника чи суперпостачальника або ж це зробили їхні партнери.

Довідка про премію «Zakupki.Кращi»

«Zakupki.Кращi» – відзнака, яку започаткували 2016 року. Її вручають замовникам і постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найефективніше. Нагородами відзначають учасників у трьох категоріях: «Експертний вибір», «Найкращі результати», «Громадський вибір: закупівлі». Засновник премії – популярний торговельний майданчик Zakupki.Prom.

Довідка про компанію «Фармак»

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України*. У продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження й розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

«Фармак» входить до ТОП-25 найінноваційніших компаній, визнаний найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.

*За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.

**За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 р.), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 р.), «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» (2020 р.).

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА