12:27 25.08.2021

Абоненти Київстар можуть використовувати застосунок Дія та цифровий підпис для ідентифікації

3 хв читати

Відтепер абоненти Київстар можуть використовувати свої документи із Дія для ідентифікації у фірмових магазинах оператора та мультибрендових магазинах партнерів. А замість паперових договорів – оформлювати та підписувати електронну версію за допомогою цифрового графічного підпису.

Усі операції, які раніше потребували оригіналу паспорта, тепер можна здійснювати швидше та простіше із застосунком Дія. Серед найпопулярніших послуг: перехід на контрактну форму обслуговування, заміна SIM-карти, перехід на Київстар від іншого оператора та інші.

Скористатися Дією можна не лише у фірмових магазинах Київстар, а й в магазинах партнерів, зокрема мультибрендових мережах електроніки Алло, ЖЖУК та інших. Для ідентифікації абонентам достатньо в застосунку відкрити документ, що посвідчує особу та вибрати опцію штрих-код. Працівник магазину внесе код в систему й абоненту залишиться лише підтвердити запит на передачу копії цифрового документа.

Київстар спільно з сервісом державних послуг Дія інтегрував процес ідентифікації користувачів у власні IT-системи, щоб забезпечити абонентам більш захищений спосіб перевірки документів та скоротити час обслуговування.

Також Київстар завершив впровадження в усіх своїх магазинах цифрового графічного підпису документів на екрані планшета або смартфона. Для цього Digital-команда та рітейл Київстар розробили спеціальний додаток Jet для обслуговування клієнтів та продавців.

Підписом можна скористатися, наприклад, при підключенні контрактних тарифів. При цьому оформлення контракту потребуватиме лічених хвилин, оскільки не потрібно витрачати час на підготовку та друк паперових документів. Окрім швидкості та зручності, цей функціонал є більш екологічним, адже абоненти замість паперових документів отримують їх електронну версію на свій email. Такі документи мають ту ж юридичну силу як і надрукований варіант.

Нова послуга стала можливою завдяки підтримці регулятора галузі (НКРЗІ), який змінив застарілі норми законодавства та відкрив додаткові можливості для реалізації сучасних цифрових рішень. Це ще один важливий крок на шляху до paperless-документообігу та новітніх технологій.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів "Домашнього інтернету". Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 88,5% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для  розробки цифрових продуктів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Автомобіль щомісяця та iPhone щотижня за 1 гривню: SWEET.TV розпочав грандіозний розіграш призів

Дубровка щодо рішення Верховного Суду: "ТОВ"Палп Мілл Прінт" став розмінною монетою в іграх держбанку”

Договір на щорічне технічне обслуговування з "Рівнегазом" уклали понад 2,7 тис. споживачів

У центрі Києва відкрився арт-об'єкт Intense Project

Український бізнес відкриває світ: підприємці показали експортну та інвестиційну привабливість закордонним партнерам

Українські та міжнародні урядовці разом з бізнесом обговорили роль України у енергобезпеці Європи

ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" нагадує про строки оплати за спожитий газ

Україно-чеські економічні відносини в контексті формування ринку ільменіту в Україні

"Вінницягаз" підготував до зими 17 тис. км газогонів

Аварійно-диспетчерська служба АТ "Харківміськгаз" виявила та локалізувала 5 тис. небезпечних ситуацій у домоволодіннях споживачів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА