16:29 14.09.2021

Інноваційний освітній проєкт «KIDENERGY» від компанії ДТЕК стартував в Енергодарі

2 хв читати

Робототехніка, 3Dмоделювання, фінансова грамотність, планування, блогерство, публічні виступи – ці сучасні предмети  вивчатимуть школярі Енергодара за спеціальною програмою «KIDENERGY». Інноваційний навчальний проєкт у місті запровадили Запорізька ТЕС та Енергодарська міська рада. 

ДТЕК підтримує талановиту молодь, тому створює всі умови для її розвитку. Максим Шевцов, в.о. директора Запорізької ТЕС, відзначив, що унікальну програму для підлітків в компанії розробили разом з енергодарською міською радою. Навчальний курс, у якому поєднані різні сучасні напрямки, враховує вимоги сучасності. Адже діти мають володіти сучасними технологіями, створювати інноваційні рішення, вміти планувати діяльність й швидко орієнтуватися в світі, що стрімко розвивається.

Для навчання підлітків запросили відомих успішних громадських діячів та активістів. Вони проводитимуть тренінги в ігровій формі. Окрім основ фінансової та комп’ютерної грамотності, дітей навчать лідерським навичкам та публічним виступам, а ще – покажуть, як бути пристойним блогером у соцмережах.

Спеціальний курс розробили для двох категорій школярів: від 8 до 11, та від 12 до 16 років. Заняття безоплатні, відбуватимуться тричі на тиждень. Планують запустити три навчальні хвилі по три місяці впродовж учбового року. Випускники проєкту отримають сертифікати.

Учні отримають можливість подати ідеї для покращення життя в рідному місті та розробити відповідні проєкти під керівництвом наставників. Кращі з них втілять у життя за допомогою ДТЕК та міської ради. Після успішної реалізації «KIDENERGY» впровадять в інших регіонах діяльності ДТЕК Енерго.

З вересня по травень проєкт передбачає три навчальні хвилі – по три місяці кожна. Заняття відбуватимуться по п'ятницях та у вихідні. Після навчання учасники отримають сертифікати. За бажанням вони зможуть написати та захистити власні соціальні проєкти, корисні для рідного міста і його мешканців. Кращі з них допоможуть реалізувати компанія ДТЕК та міська влада. Надалі проєкт поширять на всі регіони присутності підприємств ДТЕК Енерго.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА