11:56 16.09.2021

"Сумигаз": тисяча клієнтів замовили послугу з реконструкції

1 хв читати
"Сумигаз": тисяча клієнтів замовили послугу з реконструкції

З початку року майже тисяча споживачів природного газу замовили послугу реконструкції у АТ "Сумигаз". Газорозподільна компанія виконує роботи комплексно, якщо споживачу потрібно замінити котел, колонку або встановити додаткові газові прилади.

Частина споживачів використовують застаріле газове обладнання, яке не лише не енергоефективне, а й може наражати мешканців домоволодіння на небезпеку. Реконструкція дає можливість запобігти цьому - вчасно провести заміну газових приладів.

Для ефективності газової системи у будинку квартирі, необхідно враховувати індивідуальні характеристики приміщення та побутові потреби споживання. Отримати фахову консультацію щодо реконструкції та індивідуального підбору газового обладнання клієнти можуть у 104.ua клієнтському просторі.

"Компанія надає послугу "під ключ" та пропонує газове обладнання за акційними цінами, - зазначають у АТ "Сумигаз". - Персональний менеджер супроводжує клієнта на усіх етапах – від підбору обладнання до його офіційного встановлення. Це дуже зручно, адже не потрібно витрачати час на вивчення технічних характеристик газового обладнання та пошук кваліфікованого майстра".

Здійснювати реконструкцію можуть виключно фахівці, які мають дозвіл на виконання газонебезпечних робіт. Адже самовільне втручання у систему газопостачання заборонене законодавством.

У АТ "Сумигаз" надають послугу "під ключ", оскільки реконструкція передбачає кілька етапів: підготовку технічних умов та виготовлення проектно-кошторисної документації, виконання будівельно-монтажних робіт (демонтаж/монтаж), перевірка на міцність та герметичність газопроводу, прийом в експлуатацію і пуск газу.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна приєднується до інформаційної кампанії, присвяченої Міжнародному дню акромегалії

"Житомиргаз" встановив 50 нових ШГРП

29 жовтня у Києві відбудеться Щорічна Міжнародна конференція DistributionMaster-2021: "Нова реальність - виклики і рішення"

З початку року аварійна служба "Хмельницькгазу"  ліквідувала 13 тис. витоків газу на внутрішніх мережах споживачів

АДС "Чернівцігазу": з початку року опрацьовано 7 тисяч викликів

Павло Клімкін: Школа – це про наших дітей та майбутнє, про яке треба думати вже сьогодні

У Клубі експертів пройшов перший захід з популяризації українських вин

"Автоспецпром" презентує надійного чотириколісного партнера для медиків у регіонах

Автомобіль щомісяця та iPhone щотижня за 1 гривню: SWEET.TV розпочав грандіозний розіграш призів

Дубровка щодо рішення Верховного Суду: "ТОВ"Палп Мілл Прінт" став розмінною монетою в іграх держбанку”

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА