19:22 21.09.2021

Прокопенко: "Чи достатньо зробив Уряд, щоб запобігти новому "локдауну"?

2 хв читати

Вже післязавтра по всій Україні буде запроваджено “жовтий рівень” епідеміологічної небезпеки. Як ми знаємо, минулорічний “локдаун” відчутно вдарив як по українському бізнесу, так і по місцевим бюджетам. А чи достатньо зробив Уряд, щоб запобігти новому “локдауну”?

З цим питанням виступив голова Чернігівської ОДА (2019-2020 рр.) та Голова правління Центру розвитку громад Чернігівської області Андрій Прокопенко та зазначив:

“Нагадаю, що в квітні 2021 року в Україні був затверджений Національний план вакцинації, який передбачав повну вакцинацію більшості дорослого населення до 31 грудня 2021 року. Наскільки він виконується?

Статистика наступна: на сьогодні лише 12,56% українців повністю вакциновані від коронавірусної інфекції.

Фото зі сторінки Андрія Прокопенка у Фейсбук

В той же час в Польщі 50,92%, Угорщині – 57,93%, Чехії – 55,01% громадян повністю вакциновані. В Данії ж ще два тижні тому повністю скасували всі карантинні обмеження, адже рівень вакцинації в країні є наскільки високим (вакциновані 75% громадян), що коронавірус більше не є критичною загрозою для суспільства. Очевидно, що з реалізацією Національного плану вакцинації у Уряду є серйозні проблеми. Тож треба робити стимулюючі кроки, щоб прискорити процес вакцинації.

Конкретну річ Уряду вчора запропонував Volodymyr Groysman – платити людям по 1000 гривень за вакцинацію від коронавірусу. Джерелом фінансування такої додаткової мотивації міг би стати отриманий Україною транш у 2,7 млрд дол. від Міжнародного валютного фонду. Ці кошти призначені для подолання наслідків пандемії, тому і використовувати їх треба відповідно.Варто сказати, що Україна може бути не першою на цьому шляху. Ще раніше в США аби надати додатковий стимул для підвищення темпів вакцинації людям почали виплачувати по 100 доларів, аналогічні приклади можна знайти і в інших країнах”.

Якщо не прискорити темпи вакцинації – втрати для економіки можуть бути значно більші”, – запевнив Андрій Прокопенко.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Дубровка щодо рішення Верховного Суду: "ТОВ"Палп Мілл Прінт" став розмінною монетою в іграх держбанку”

Договір на щорічне технічне обслуговування з "Рівнегазом" уклали понад 2,7 тис. споживачів

У центрі Києва відкрився арт-об'єкт Intense Project

Український бізнес відкриває світ: підприємці показали експортну та інвестиційну привабливість закордонним партнерам

Українські та міжнародні урядовці разом з бізнесом обговорили роль України у енергобезпеці Європи

ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" нагадує про строки оплати за спожитий газ

Україно-чеські економічні відносини в контексті формування ринку ільменіту в Україні

"Вінницягаз" підготував до зими 17 тис. км газогонів

Аварійно-диспетчерська служба АТ "Харківміськгаз" виявила та локалізувала 5 тис. небезпечних ситуацій у домоволодіннях споживачів

На "Українському газовому інвестиційному конгресі" представили перспективні можливості для інвестицій у газовий ринок і підписали перші меморандуми з інвесторами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА