14:59 05.10.2021

В Україні стартує перший підприємницький табір для школярів

3 хв читати

Київстар і Global Office запускають нову навчальну програму Business Camp у інтерактивному онлайн-форматі. Її мета – допомогти підліткам опанувати підприємницькі навички та надихнути їх на реалізацію власних бізнес-ідей. Участь у проєкті можуть взяти державні школи з будь-якого регіону України безоплатно. Подати заявку можна до 8 жовтня за посиланням.

"Business Camp – це міні MBA для школярів, який  допоможе підліткам познайомитись з прикладними знаннями від  розробки ідеї, маркетингу, комунікацій, роботі в команді до отримання авторських прав. Цей курс розроблений, щоб допомогти підліткам створювати круті проєкти, що можуть перерости у власну справу. Ми на реальних прикладах розповідаємо про підприємництво і всі його складові, та даємо амбітним підліткам свій досвід у якості менторської підтримки", – розповіла Анна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.

Business Camp – це три тижні позакласних занять з основ підприємництва для школярів 14–16 років. На учасників чекають зустрічі з відомими українськими підприємцями і топменеджерами, менторська підтримка від експертів Київстар, англомовний клуб з міжнародними волонтерами та можливість презентувати свої бізнес-ідеї досвідченим професіоналам. Підсумком стане конкурс найкращих бізнес-проєктів, аби закріпити отримані знання та навички. Найбільш цікаві ідеї будуть винагороджені цінними призами: планшетами, смарт-годинниками та безпровідними навушниками.

"Табори GoCamp – це простір свободи, креативності та навичок 21 століття, який для дітей по всій Україні пропонують вчителі, волонтери та ментори. Символічно, що разом із компанією Київстар, яка є нашим ідейним партнером, ми створили Business Camp, де стартап у 13 років стає новою реальністю. Так ми робимо інвестицію в націю креативних, фінансово свідомих і успішних українців",зауважила Оксана Нечипоренко, директорка громадської організації Global Office.

Проєкт підтримали Міністерство цифрової трансформації України та студія онлайн-освіти EdEra, які створили освітній серіал "Підприємництво для школярів", що покладений в основу навчальної програми табору. Усі охочі можуть також пройти цей курс на платформі "Дія. Цифрова освіта" або ed-era.com

Аби взяти участь у Business Camp, необхідно заповнити форму. За результатами анкетування буде обрано 80 шкіл-учасниць.

Нагадаємо, що Київстар співпрацює із Global Office уже п’ять років поспіль. За  цей час у межах ініціативи GoCamp вдалося навчити понад 6000 учнів із 210 шкіл, які отримали нові знання та навички у сфері інновацій і підприємницької діяльності, а близько 100 співробітників компанії стали менторами проєкту.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів "Домашнього інтернету". Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ). Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23  роки  працює в Україні та визнаний найдорожчим брендом України, найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією. 

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Банківська система демонструє покращення якості активів та зростання якості кредитного портфелю

"Спортивний контекст" презентував свою Концепцію реформи спорту експертам Офісу Президента та Мінмолодьспорту

Григорій Козловський і Академія "Рух" подарували дітям захисників та загиблих героїв новорічне свято та незабутні емоції

До Нового року ЕКО МАРКЕТ запускає акцію з цінами з минулого

У Києві покажуть сучасний балет «Д.І.М.» про вимушену міграцію (фото, трейлер)

Голова Альянсу відновлення України очолив Басейнову раду нижнього Дунаю

Ювілейний благодійний проєкт «Станьте чарівниками!» від мережі магазинів «Антошка»

Ефективні алгоритми розвитку бізнесу під час війни на GET Business Festival

Сучасний лінолеум: від характеристик до рекомендацій щодо вибору від експертів АРС

Ми надзвичайно вдячні Франції за підтримку українських спортсменів - С. Бубка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА