10:42 13.10.2021

Максим Блажкун – історія успіху людини, яка перемогла свої слабкості та стала легендою

7 хв читати

Максим Блажкун – синонім успішності та досягнень у багатьох сферах бізнесу. Він реалізував себе у багатьох напрямках, і втілив в життя десятки успішних бізнес-проектів. На сьогоднішній день він є кваліфікованим експертом в сферах ведення бізнесу, фінансів, IT-технологій. Максим не боїться ставити високі планки і ризикувати, але при цьому знає, як домогтися успіху там, де інші програвали.

Хто такий Максим Блажкун – шлях становлення топ-менеджера світового рівня

Максим Володимирович Блажкун народився 18 квітня 1986 року в місті Хмельницькому, Україна. Закінчив школу в своєму рідному місті, має декілька вищих освіт – теологічна, економічна та юридична. Протягом багатьох років Максим багато працював над собою, навчався і розвивався. Не можна давати знання людям, робити їх життя простіше, при цьому самому не володіючи потрібними знаннями. Розвиток і рух вперед – без цього не досягти успіху.

Максим реалізував себе в багатьох успішних проектах. За багато років його стартапи користувалися величезним успіхом не тільки в Україні, але й в країнах Європи, а також США. І в усі часи його підтримували близькі. Разом зі своєю дружиною Тетяною Максим реалізовував свої перші бізнес-ідеї. Як розповідав в своїх інтерв'ю сам Блажкун, в житті його родини відбулося чимало важких моментів, які були пов'язані з різного роду проблемами – від фінансових, до проблем відносин з близькими. У якийсь момент потрібно було щось змінювати, і Максим не побоявся піддатися внутрішнім бажанням змін.

І, якими б не амбітними були його ідеї, Максима підтримали не тільки його дружина, а й близькі друзі. Саме тоді він остаточно переконався, що повинен довести свої плани до кінця. Сам Максим не раз говорив, що чіткої «формули успіху» у нього немає. Для того щоб домогтися успіху, потрібно мати рішучість, терпіння і азарт. Не боятися приймати рішення і йти до переможного кінця.

Максим Блажкун звик все доводити до кінця, і брати на себе відповідальність. За роки він став не просто успішним підприємцем, а ще й впливовим спікером, наставником і топ-менеджером вищої категорії. Максим – особистість, яка збирає величезну аудиторію, і успішно ділиться секретами свого успіху на 8 мовах. На сьогоднішній день Блажкун також є одним з провідних топ-менеджерів біржі криптовалют LocalTrade CBDO.

Проекти Максима Блажкуна – важливо не зупинятися на досягнутому

Якщо звернутися до різних інтерв'ю топ-менеджера, то можна дізнатися, що він ніколи не ставить собі рамки в бізнесі. Численні проекти, якими керував Максим, стосуються таких сфер, як:

  • IT;
  • сучасні технології;
  • фінанси, біржі;
  • криптовалюта.

Максим Блажкун запустив чимало стартапів з розвитку платіжних систем. У його глобальних планах – інтегрувати криптовалюти настільки, щоб їх можна було знімати з банкоматів, без проблем проводити платіжні операції в будь-якій точці світу. Сам Максим переконаний, що не варто боятися користуватися криптовалютами, адже саме за ними стоїть майбутнє економіки. Саме тому в рамках співпраці з LocalTrade активно просуває блокчейн технології DeFi та інтеграції в крипто гаманці фіатних рішень. Все це в майбутньому допоможе.

Крім просування IT-розробок проекти Блажкуна можуть допомогти людям в побудові бізнесу в сферах нерухомості, будівництва, освіти, сільського господарства і навіть туризму. Постійно з'являються нові проекти, в яких можуть взяти участь не тільки професійні інвестори, а й новачки в питаннях ведення бізнесу та інвестицій.

Чому так багато напрямків? Справа знову ж в унікальній філософії. Максим Блажкун переконаний, що не слід концентруватися тільки на одному стартапі. Завжди потрібно пробувати щось нове, намагатися розширити свій бізнес, рухатися в ногу з часом і тенденціями.

Запускаючи 10 проектів, 1 з них може виявитися нерентабельним, але корисним для суспільства. Тоді решта 9 будуть підтримувати такий проект фінансово, закриваючи можливі збитки компанії. При цьому, терміни тут не настільки важливі. Одні проекти окупаються за пару місяців, а для деяких необхідно від 2 до 5 років. Але, сам топ-менеджер каже, що якщо за 18 місяців немає достойних результатів, то слід думати про зміни в підході реалізації проекту, або зовсім його закривати. Приймати важкі рішення і нести відповідальність – одні з головних принципів, яких дотримується Максим Блажкун, будучи менеджером різних проектів.

Подібну схему відомий бізнес-спікер одного разу представив в одному зі своїх інтерв'ю. Таким чином, він досягає максимуму в питаннях втілення своїх ідей і планів. За більш ніж 10 років роботи Блажкун зумів реалізувати десятки проектів, які мали успіх у багатьох країнах.

Подібний унікальний досвід робить його джерелом знань, схем і натхнення для тих, хто хоче розвивати свій бізнес, а також впроваджувати нові технології. Тому в останні роки Максим Блажкун активно займається освітою, проводить лекції, курси, співпрацює з багатьма проектами в якості кваліфікованого експерта. Його думка і досвід широко цінуються провідними компаніями в країнах СНД, Європи, а також Сполучених Штатах.

Філософія Максима Блажкуна і її важливість в роботі з партнерами

Топ-менеджер дотримується філософії, виходячи з якої радить корпораціям цінувати своїх партнерів і співробітників. Свого часу, працівники його проектів отримували акції компанії, що тільки збільшує їх дохід в подальшому. Блажкун вибудовує вигідну систему мотивації, завдяки якій багато хто зацікавлений в тому, щоб викладатися на повну. При цьому він завжди готовий допомогти іншим, не залишаючись тільки в ролі «великого начальника». Багато партнерів Максима відгукувалися про нього, як про людину, яка підтримує ідеї, допоможе вирішити проблеми і взагалі часто опиняється в потрібному місці в потрібний час.

Сам Блажкун впевнений, що лідер повинен постійно бути частиною команди. Не потрібно панікувати, демонструвати страх і невпевненість, але іноді подібних подій не уникнути. Важливо визнати і подолати страхи, зробивши їх сильною стороною, ніж грати в упевненість. Максим Володимирович точно впевнений в тому, що будь-яке удавання і обман рано чи пізно розкриваються, стають очевидними. Тому ніколи не обіцяє своїм партнерам більше, ніж вони насправді можуть отримати.

Максим Блажкун сьогодні – професіонал з сотнями ідей

Чим відрізняється Максим від багатьох, так це безліччю ідей на різні проекти. Як він сам говорив в своїх інтерв'ю, що зміг реалізувати 1/10 від початкових задумів. Велике багатство не є його метою – він хоче залишитися в історії. І, судячи з його планів і вже успішно реалізованих проектів, у нього це точно вдасться.

Максим Блажкун постійно ділиться своїми ідеями і формулами успіху. Так, він є учасником форумів навчання з Бодо Шафером і Річардом Брендсоном. Його постійно запрошують на різні економічні та фінансові форуми. Він готовий всюди ділитися своїми знаннями і тим, чого зумів досягти. У спілкуванні з людьми у Максима немає проблем – він знає 8 іноземних мов, а тому на будь-якій з них готовий розповісти про свої ідеї, і те як вони можуть змінити світ на краще.

Завдяки такій активній діяльності Максим Блажкун неодноразово був відзначений різними почесними нагородами. Так, в 2012 році став лауреатом державної нагороди за розвиток економіки в Україні. Також праці Блажкуна були відзначені в країнах Європи, а також в США. На рахунку Максима понад 118 країн, де він побував, і в багатьох з них він реалізовував ті чи інші стартапи. У 95% випадків вони були успішні, що приносило прибуток не тільки корпорації, але і партнерам бізнесмена.

На рахунку Максима книга «Моя спіраль успіху», яка вийшла в 2015 році. За короткий термін книга розійшлася мільйонними тиражами, що зробило її бестселером. На сьогоднішній день вона точно так само є чудовим джерелом розуміння, як Блажкун досяг успіху, а ще допоможе бажаючим почати свій бізнес дізнатися більше. Можливо, в майбутньому Максим знову напише ще одну книгу, де підведе нові підсумки свого досвіду у веденні бізнесу.

Максим Блажкун залишається бажаним гостем на провідних економічних форумах. Його досвід, знання і унікальна формула успіху дозволила не тільки реалізувати себе, а й реалізувати навіть найсміливіші стартапи. Сьогодні топ-менеджер зосереджений на ринку криптовалюти, впровадженні блокчейн технологій, а також модернізації платіжних систем. І чимало вже зроблено на цьому шляху. Деякі ж проекти тільки чекають свого часу, але під керівництвом відповідального топ-менеджера, як Максим, точно стануть успішними.

На сьогоднішній день Максим Блажкун – кваліфікований фахівець в питаннях бізнесу, економіки та IT, який зробив ставку на розвиток сучасних технологій, в тому числі й фінансових інструментів. Його проекти з впровадження криптовалюти дуже привабливі для інвесторів у багатьох країнах. Історія Максима – історія успіху людини, яка повірила в себе і пішла до кінця заради реалізації своїх ідей. Приклад для наслідування тим, хто ще сумнівається, чи варто ризикувати заради здійснення мрії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА