14:28 28.10.2021

29 жовтня 2021 року в Києві відбудеться конференція “На шляху до Лугано: Децентралізація”

2 хв читати

29 жовтня о 10.00 в Києві офіційно стартує процес підготовки до V Міжнародної конференції з питань реформ в Україні 2022 (URC 2022), що відбудеться наступного року у швейцарському місті Лугано.

Конференцію “На шляху до Лугано: Децентралізація” відкриють Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Віце-президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс, який перебуватиме в Україні з офіційним візитом.

Представники уряду, парламенту, місцевої влади, бізнесу, академічної спільноти, громадських організацій та медіа візьмуть участь у заході для підведення підсумків реформи з децентралізації та обговорення нагальних питань розвитку місцевого самоврядування в Україні.

Весь день учасники присвятять діалогу щодо

- пошуку та ефективного використання ресурсів для громад,

- результативної взаємодії між громадами і бізнесом,

- активної участі громадськості у розвитку громад.

Онлайн-трансляція “На шляху до Лугано: Децентралізація” буде доступна 29 жовтня на таких ресурсах:

- Сторінка URC 2022 www.urc2022.com.

- Facebook-сторінка та Youtube-канал Децентралізація.

Початок — о 10:00.

Під час і до заходу онлайн-глядачі матимуть змогу поставити питання спікерам за допомогою коментарів у соціальних мережах. Стежте за сторінкою порталу Децентралізація у Facebook та соціальними медіа Посольства Швейцарії (Facebook, Twitter).

Контакти організаційного комітету: kyiv@eda.admin.ch

________________________________________________________________

Міжнародна конференція з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference, URC) - щорічна міжнародна подія, що з 2017 року об'єднує українських та іноземних урядовців, представників бізнесу, експертного середовища та громадянського суспільства задля підбиття підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків реформ. Услід минулим подіям у Вільнюсі (2021), Торонто (2019), Копенгагені (2018) та Лондоні (2017), у 2022 році конференція відбудеться у Лугано (Швейцарія).

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА