16:07 29.11.2021

Де купити одяг та взуття українських брендів?

2 хв читати
shopping

Останнім часом все більшою популярністю користується покупка одягу онлайн. Основним чином цьому сприяє ситуація з пандемією. Багато людей починають віддавати більшу перевагу інтернету тому, що не хочуть наражати себе на небезпеку. Крім того, в деяких країнах бутики недоступні для окремих категорій людей. Наприклад, для тих, хто не вакцинувався. І у них не залишається іншого виходу, окрім як купувати одяг у мережі. Все це сприяє зростанню кількості продажів на маркетплейсах та майданчиках електронної комерції.

Українські дизайнери та виробники одягу через складну ситуацію в країні з коронавірусом завчасно подбали про здоров'я своїх клієнтів. Більшість їх продукції вже доступна до покупки через сайти оголошень або спеціалізовані онлайн-магазини одягу. Деякі підприємці продають свій товар через соціальні мережі, де вони вже мають сформовану базу потенційних покупців.

Тому, коли в багатьох містах України оголошується «червона зона», запроваджуються жорсткі карантинні та обмежувальні заходи, а більшість ТРЦ просто або закриваються, або стають недоступними для відвідування без Covid-сертифікатів, саме Інтернет стає притулком для багатьох любителів моди.

На питання – де можна купити одяг та взуття українських брендів, наведемо приклад одного з найуспішніших маркетплейсів країни – сайту https://shopping.ua/.

На ньому можна придбати популярний одяг, взуття, є зручний пошук за назвою брендів, якщо ви віддаєте перевагу продукції від конкретної фірми.

Тут немає посередників – українські виробники одягу самі виставляють ціни на свій товар, завдяки чому його вартість є однією з найнижчих на ринку. Можна придбати авторські колекції безпосередньо у вітчизняних дизайнерів за мінімальними розцінками.

Для більшої частини асортименту доступна безкоштовна доставка, а у разі невідповідності товару вашим уподобанням – його повернення назад до продавця.

Перейдіть на сайт першого маркетплейсу в Україні, і особисто переконайтеся в правдивості наведених вище слів. Підтримайте вітчизняного виробника, і придбайте одяг за найнижчими цінами і без ризику для свого здоров'я.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА