17:53 30.11.2021

Олексій Резніков зустрівся зі спікером Кнесету Міккі Леві

1 хв читати

Сьогодні, 30 листопада, Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч зі спікером Кнесету Міккі Леві.

Зокрема, на зустрічі сторони обговорили політичну ситуацію в обох країнах, в тому числі ризики з боку дестабілізуючих та терористичних сил.

Співрозмовники підкреслили важливість взаємодії та дружби на тлі складнощів, викликаних пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненою SARS-CoV-2.

Сторони також відзначили високий рівень співробітництва двох парламентів. У підсумку зустрічі Олексій Резніков запросив Міккі Леві до Києва.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з Міністром оборони України Олексій Резніков перебуває з робочим візитом в Ізраїлі. У рамках візиту відбулася низка зустрічей з високопосадовцями Держави Ізраїль, серед яких - з головою Ради національної безпеки Ізраїлю Еялем Хулатою.

Сьогодні, 30 листопада 2021 року, під головуванням співголів Міністра оборони України Олексія Резнікова та Міністра будівництва та житлової політики, Міністра у справах Єрусалима і національної спадщини Зеєва Елькіна відбулося пленарне засідання Спільної Українсько-Ізраїльської Комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА