15:26 07.12.2021

Віктору Лещинському вручили подяку за підтримку інклюзивного проекту "Я з тобою!"

2 хв читати

У Києві в готелі "Президент" відбулося щорічне благодійне свято "Різдвяне диво". Його вшосте проводить БО "БФ "Діти Дітям", аби здійснити різдвяні мрії дітей із інвалідністю, з дитбудинків, реабілітаційних центрів та родин, які потрапили у важкі життєві обставини. Також на заході підбили підсумки інклюзивного проекту "Я з тобою!". 

Співзасновниця БО "БФ "Діти Дітям" Олени Момот подякувала всім тим, хто допоміг новому інклюзивному проекту "Я з тобою!". Серед партнерів відзначила голову БО "БФ Віктора Лещинського" Віктора Лещинського.

"Моя команда із величезною радістю відгукнулася на запрошення стати партнерами проекту "Я з тобою!". Вважаємо, що інклюзія – це важливий крок для виховання толерантного суспільства. У малечу потрібно закладати основи гуманізму, співчуття, поваги ще з дитячого садочку. І лише тоді підростаюче покоління буде чуйним до ближніх. Тож разом із однодумцями допомагатимемо долати бар’єри цим діткам. Також закликаємо це робити й інших у міру свої можливостей", - зазначив Віктор Лещинський.

До речі, за підсумками проекту “Я з тобою!” зібрали 132 352 грн на допомогу дітям із інвалідністю. Їх витратили на реабілітацію підопічних Фонду та оплату спецобладнання.

На святі ж "Різдвяне диво" вдалося зібрати 66 539 грн. Це виручені кошти за квитки із лотереї та лавки подарунків. Їх теж спрямують на потреби дітей.

Благодійне свято "Різдвяне диво" провели із різноманітними майстер-класами та з концертною програмою за участі зірок.

Юрій Іванов

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА