15:02 24.05.2022

Деревообробна галузь чекає повного переходу на біржову торгівлю

1 хв читати

Повномасштабна агресія РФ завдала важкого удару по українській економіці. Перші дні навали були справжнім шоком не тільки для суспільства, але і для бізнесу. Проте, не зважаючи на бойові дії, економіка країни просто зобов’язана працювати, у бюджет повинні надходити податки.

Попри на виклики сьогодення, однією із перших розпочала своє відновлення деревообробна галузь. Приємною подією стало запровадження реформи системи реалізації деревини шляхом повного переходу на біржову торгівлю, яка набуває чинності з 1 червня. Це дозволить деревообробним підприємствам забезпечувати себе ресурсом на рівних, прозорих, конкурентних умовах. Отримані лісгоспами доходи будуть направлені на подальший розвиток галузі та підтримку армії. Сплачені від торгів податки поповнять державний бюджет.

«Сталість вектора цієї реформи є запорукою росту деревообробної галузі. Дотримання встановленого підходу дозволить лісгоспам отримувати справедливу ринкову ціну за кругляк. Тому ми з нетерпінням чекаємо 1 червня, коли зміни у системі реалізації сировини набудуть чинності. Економічні показники та стабільність держави сьогодні є важливими як ніколи. Працюючі підприємства – це важливе джерело фінансування держави, а тому успіх наших заводів підсилює нашу армію з кожною сплаченою ними гривнею», - наголосив Голова Всеукраїнського об’єднання роботодавців у галузі деревообробки Віталій Овсіюк.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українка здобула математичну “Нобелівську премію”

Відбудова України має розпочатись вже зараз - Ігор Стаковиченко

Ще один крок до перемоги: Як Асоціація фінтеху та Єврокомісія залучили IT-вців до боротьби за Україну

Конструктивний діалог із головою МВС Ізраїлю спрямований на користь українським біженцям, - Посольство

За підтримки Parimatch Foundation 300 дітей відвідують літні спортивні табори

Новий напрям у постачанні енергоресурсів Групи Tolk

До Нижньобистрівської гімназії на Закарпатті прибули діти, серед яких сироти та діти з інвалідністю з Чернігівщини: їм потрібна підтримка — БФ "Майбутнє – дітям"

Ізраїльські волонтери збирають кошти на застави для українських біженців для захисту від депортації - ЗМІ

Розмовляй українською – наближай перемогу!

Увага: у Київській області зникли люди, просимо допомогти у пошуках ("Знайди близьких" 03.07.2022)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА