17:02 25.06.2022

Проросійські активісти без прапорів росії мітингували біля Посольства України в Ізраїлі

2 хв читати

Біля будівлі Посольства України в Ізраїлі в Тель-Авіві відбувся нечисленний мітинг літніх проросійських активістів, без російських прапорів, який скептично оцінили ізраїльські оглядачі. Відповідну оцінку події надав журналіст Шимон Бріман.

«Грандіозний «успіх» посольства Росії в Ізраїлі! Цілих тридцять людей нашкреблося з усіх кінців Ізраїлю на пікет протесту навпроти посольства України на вулиці Єрміягу у Тель-Авіві. Проросійські активісти, які годуються від різних відомств рф, топили один одного, не бажали проводити спільні акції та сварилися через гасла та особисті амбіції. З правильних рішень організаторів пікету (з погляду картинки та піару) я б відзначив використання прапорів Ізраїлю та тотальну відсутність прапорів росії», - написав він.

Оглядач також наголосив, що присутні тримали плакати проти «українського нацизму».

«Впадало в око, що більшість тих, хто прийшов покричати, були передпенсійного та пенсійного віку. Тоді як проукраїнські мітинги в Ізраїлі, які легко збирають у звичайні дні по тисячі учасників, а в найбільш масштабних випадках і 20 тисяч ізраїльтян, складаються в основному з молоді та людей середнього віку. Така різниця поколінь між минулим і майбутнім», - зазначив Шимон Бріман.

Журналіст також зазначив, що до присутніх вийшов посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«Він зробив те, чого ніколи не роблять російські дипломати, які наглухо замикаються у будівлі посольства під час реально масових акцій протесту ізраїльтян. Посол Корнійчук не побоявся вийти до крикунів. Підійшовши до них, він чемно поцікавився, скільки їм платять за годину і чи не порушується закон Ізраїлю про мінімальну погодинну оплату», - підсумував оглядач.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА