Інтерфакс-Україна
20:57 13.07.2022

Посольство України в Ізраїлі закликає бойкотувати російські компанії

1 хв читати
Посольство України в Ізраїлі закликає бойкотувати російські компанії

Посольство України в Ізраїлі звернулося до ізраїльського бізнесу із закликом бойкотувати російські компанії.

 Відповідний пост з'явився на сторінці посольства в Linkedin.

 "Власники бізнесу в Ізраїлі – ми дякуємо вам за вашу чітку підтримку України та просимо вас піти на моральний та необхідний крок. Приєднуйтесь до тисяч провідних компаній з усього світу, які припинили всі свої відносини з Росією.
Дослідження показали, що цей крок не тільки не пошкодив їхньому бізнесу, а й підвищив статус компаній та створив великий престиж їхнього бренду.
У той час як Росія систематично та щодня завдає шкоди ні в чому не винним мирним жителям, заморожування бізнесу з Росією є морально правильним кроком", - йдеться у заяві посольства України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підтримка на кожному етапі: як «Укрнафта» будує роботу з ветеранами та ветеранками

UKRAINIAN GASTRO SHOW: «СПАДЩИНА МАЙБУТНЬОГО» – головна подія про нову українську кухню

Digital Realty та Schneider Electric створюють новий цифровий шлюз для Південної Європи

Травень на автодрайві: ОТП БАНК став партнером фестивалю KYIV CAR FEST

Понад 6,5 мільйонів абонентів активно користуються VoLTE від Київстар

Про 17-й щорічний Київський Безпековий Форум "UA: єднаймося знову, щоб подолати світового агресора"

IV Український будівельний конгрес 2025: архітектура майбутнього та нові правила гри

"Столичний стандарт якості": конкурс для найкращих виробників Києва

Заява АТ "Київмедпрепарат" та АТ "Галичфарм" у відповідь на інформацію, поширену ТОВ "Скай-Девелопмент"

Прокуратура проти енергонезалежності України: чи заблокують безпідставні претензії прокурорів державну програму балансування енергосистеми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА