Інтерфакс-Україна
17:38 16.07.2022

Посол Корнійчук обговорив із президентом Університету Хайфи розширення інтеграції українських студентів та викладачів до ізраїльських вишів

1 хв читати

Шляхи розширення інтеграції українських студентів та педагогів у роботу вищих навчальних закладів Ізраїлю стали предметом зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з президентом Університету Хайфи Роном Робіном та академічним складом та викладачами вишу. Про це повідомляється на сторінці Посольства у соцмережі Facebook.

«Посол поінформував ізраїльських освітян про труднощі, з якими зіткнулись вищі навчальні заклади в Україні у результаті варварських руйнувань, які чинить російська армія на території України. Обговорювались шляхи для розширення можливостей інтеграції українських студентів та освітян до роботи відповідних закладів в Ізраїлі», - йдеться у повідомленні.

Глава дипмісії також зустрівся з науковцями з України, які наразі навчаються та займаються дослідницькою роботою в Університеті Хайфи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видавництво "Фоліо" представляє новий роман Олександра Красовицького - "Кінець гри"

Національна мережа АЗК Parallel приєдналася до програми підтримки військових Армія+

Sense Bank одним з перших в Україні запровадив керування картками в Click to Pay просто з мобільного застосунку Sense SuperApp

Порошенко на зустрічі з євродепутатами ЄНП: ми повинні разом зупинити путіна

"Контракт 18–24" трансформується: нові можливості для кандидатів від Сухопутних військ ЗСУ

Україна формує нову міграційну стратегію до 2035 року: експерти презентували перші напрацювання

Банк спростив процедуру придбання сільськогосподарської техніки аграріями

Про повернення історичної пам’яті про українців Закерзоння

Київ на Riga FOOD 2025: нові можливості для бізнесу та міжнародного партнерства

Благодійний показ Ukrainian Fashion Week зібрав кошти на реабілітацію військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА