14:31 21.11.2022

Посол Корнійчук: ми віримо, що Ізраїль є другом України, і ми потребуємо допомоги негайно

2 хв читати
Посол Корнійчук: ми віримо, що Ізраїль є другом України, і ми потребуємо допомоги негайно

Питання надання Державою Ізраїлю захисного озброєння Україні слід відділяти від інших аспектів взаємовідносин країн, оскільки ситуація в Україні надскладна і вона потребує допомоги негайно. Про це посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук завив в ефірі програми «Седер Оламі».

«Я хотів би сказати, що Ізраїль входить до першої десятки країн, що підтримують Україну, але це не так. Гуманітарна допомога справді нам надається, однак ми не можемо виграти цю війну кровоспинними турнікетами… Ми зараз перебуваємо у стані війни, і я переконаний, що дипломатія війни відрізняється від дипломатії мирного часу. Ми потребуємо допомоги Ізраїлю вже зараз. Ми віримо, що Держава Ізраїль є другом України, а Україна зараз у надскладній ситуації», - сказав він.

Дипломат також закликав не пов’язувати питання надання озброєння з позицією на міжнародних площадках, зокрема при голосуванні в ООН по палестинській резолюції про притягнення Ізраїлю до Міжнародного суду в Гаазі.

«Ми мали насичені дипломатичні перемовини з цього питання. Фінальне голосування по цій резолюції буде у грудні, і я сподіваюсь, що буде можливість змінити нашу позицію. Але давайте залишимо цю тему дипломатам. Українців вбивають, масово, до сотні на добу, і про це не можна мовчати», - зазначив Євген Корнійчук.

При цьому він додав: «Дозвольте запитати – якщо Україна 100% проголосує за резолюцію, вигідну Ізраїлю, це миттєво змінить позицію Ізраїлю щодо надання Україні захисного озброєння? Це ключове питання».

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА