Інтерфакс-Україна
17:22 18.01.2023

"Мілан" - "Інтер"»: прогноз на матч за Суперкубок Італії

3 хв читати

Дата: 18 січня. 21.00.
Місце проведення: Ер-Ріяд, Саудівська Аравія, Стадіон Університету Короля Сауда
Трансляція: MEGOGO
Прогноз від Parimatch Ukraine:
- перемога «Мілана» - 2.80.
- перемога «Інтера» - 2.60.

Італійські футбольні боси намагаються не відставати від іспанських колег. Не встигли «Реал» та «Барселона» розіграти Суперкубок у Саудівській Аравії, як на стадіоні Короля Фахда вже готуються зустрічати «Мілан» та «Інтер», і це буде перше Derby della Madonnina поза «Сан Сіро». Незвичне, розкритиковане італійськими тіфозі, але фінансово вигідне рішення. Участь у Суперкубку Італії поза батьківщиною принесе міланським командам 7,5 мільйонів євро на двох. В Італії все за класикою: у Суперкубку зустрінуться чемпіон та володар Кубку країни, а цього сезону таке протистояння перетворюється на міланське дербі. До того ж «нерадзурі» чинні володарі трофею, минулого року вони у статусі володаря Скудетто обіграли «Ювентус».

"Мілан"
Чинний чемпіон після паузи на чемпіонат світу поки не може прийти до тями. Після перемоги над скромною «Салернітаною» (1:2) в першому матчі року «россонері» не можуть перемогти в трьох матчах поспіль. В чемпіонаті втрачені очки в матчах з «Ромою» та «Лечче», а в 1/8 фіналу Кубку команда Піолі, граючи в більшості в Мілані поступилася «Торіно». І хоча «Мілан» продовжує утримувати другу позицію у Серії А, програючи «Наполі» 9 очок, «Інтер» та «Ювентус» на відстані одного пункту і з більш стабільною грою. Причин для такого спаду «россонері» декілька. По-перше, травми лідерів. Ібрагімович, Флоренці, Ребіч все ще у лазареті, ті, хто нещодавно відновився, набирають форму. По-друге, Рафаель Леау. Зірковий португалець, який так і не зміг повністю проявити свою майстерність на ЧС, чи то втомився, чи теж чекає трансферу «аля-Мудрик», але його активність на полі аж занадто спонтанна. А Леау – ключовий гравець, поки найкращий бомбардир (8) та ассистент (5) команди. «Россонері» дуже потрібна перемога в Суперкубку для морального піднесення. Далі в чемпіонаті – «Лаціо», і без емоційної підзарядки в Римі чемпіони потенційно можуть вилетіли з зони ЛЧ.

"Інтер"
«Нерадзурі» сезон розпочали відверто посередньо, але врешті свої позиції підтягнули. Вони виграли 8 з останніх десяти матчів в Серії А, а вже у новому році змогли обіграли лідера «Наполі» (0:1), а в минулому турі на виїзді дотисли «Аталанту» (2:3). Для Сімоне Індзагі, який обіцяв тіфозі трофеї, здається все налагоджується, і хоча від лідерів чемпіонату їх відділяє цілих десять очок, але до «Мілану», що йде другим, залишився один пункт. Не може не радувати і результативність новоспеченого чемпіона світу Лаутаро Мартінеса. Аргентинець в чудовій формі і на його рахунку 9 забитих м’ячів. Єдине, що може засмучувати синьо-чорний Мілан – травма Марцело Брозовича, ну і пошуки себе від Ромеу Лукаку. Бельгієць, на якого покладали великі надії, поки їх не виправдовує.

Прогноз від Parimatch Ukraine

Derby della Madonnina – одне з найінтригуючих та найстаріших в Європі. Вперше синій та червоний Мілан зустрілися на футбольному полі у 1909 році і відтоді зіграли 251 поєдинок. Статистика на стороні «Інтернаціонале» - 92 виграні матчі проти 85 у «Мілана». Ще 74 рази команди грали унічию. Востаннє ці двоє грали в рамках поточного сезону Серії А і в домашньому поєдинку перемогли «россонері» 2:1.

Експерти Parimatch Ukraine вважають, що в Суперкубку шанси «Мілану» на перемоги трохи нижчі за суперників. Коефіцієнт на успіх червоно-чорних – 2.80, в той час, як шанси чорно-синіх на перемогу оцінюють, як 2.80 до 1. Поставити на нічию в основнийчас можна за курсом 3.35. Але все ж експерти схиляються до того, що матч закінчиться за 90 хвилин. А найочікуванішим є рахунок – 0:1 з котируванням 9.10.

Тож, обирай свій колір Мілану та заряджай на улюблений клуб разом з Parimatch Ukraine!

ОСТАННЄ

Huawei Ukraine запрошує студентів до участі у командному змаганні Student Tech Challenge-2025

Завершується прийом робіт на премію КонтраFACTS Media Awards. Призовий фонд понад 150 тис. грн

Склади ROMSAT постраждали від масованих обстрілів: компанія продовжує роботу

Forbes Agro. Агробізнес як драйвер економіки: інвестиції, технології, глобальні можливості

ПУМБ перший серед українських банків, який отримав одразу дві нагороди Red Dot

Офіційна заява Sense Bank щодо купівлі ОВДП через застосунок Дія

Видавництво "Фоліо" представляє новий роман Олександра Красовицького - "Кінець гри"

Національна мережа АЗК Parallel приєдналася до програми підтримки військових Армія+

Sense Bank одним з перших в Україні запровадив керування картками в Click to Pay просто з мобільного застосунку Sense SuperApp

Порошенко на зустрічі з євродепутатами ЄНП: ми повинні разом зупинити путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА