15:00 10.07.2023

Київська Торгово-промислова палата оголосить підсумки конкурсу "Підприємство дружнє до родини"

1 хв читати

Київська Торгово-промислова палата оголошує про проведення Гала Прийому, який присвячений підведенню підсумків конкурсу "Підприємство дружнє до родини". Цей конкурс, який проводиться серед підприємств та організацій південно-східної Європи, вже успішно триває 7 років.

Гала Прийом відбудеться 12 липня 2023 року з 12:00 до 16:00 години в готелі "Опера", який розташований за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 53.

Під час заходу переможцям конкурсу будуть вручені Дипломи лауреатів, нагороди ТПП України та Київської ТПП та подарунки від партнерів.

Запрошуємо гостей, учасників конкурсу та представників ЗМІ взяти участь у цій урочистій події, під час якої будуть нагороджені переможці двох номінацій. Детальніше про конкурс: https://kiev-chamber.org.ua/uk/17/2876.html

Контактна особа: Тхоревська Аліна Вадимівна, спеціаліст корпоративних комунікацій Київської ТПП

Телефон: +38 098 293 92 91

[email protected]

https://kiev-chamber.org.ua/

Довідково: основна мета конкурсу "Підприємство дружнє до родини" полягає у підтримці та популяризації підприємств, які активно створюють сприятливі умови для працівників з метою досягнення балансу між роботою та родиною, професійного розвитку та кар'єрного зростання. Цей конкурс спрямований на стимулювання розвитку проактивних та дружніх колективів, які досягають високих результатів.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА