Інтерфакс-Україна
18:19 21.08.2023

"Донать – і вони летять!": дрон-марафон "Української команди" зібрав вже 2 мільйона гривень на дрони-камікадзе, збір продовжується

1 хв читати
"Донать – і вони летять!": дрон-марафон "Української команди" зібрав вже 2 мільйона гривень на дрони-камікадзе, збір продовжується

За перші дні дрон-марафону до Дня Незалежності, який оголосив Волонтерський штаб "Українська команда", зібрано вже майже 2 мільйони гривень. Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Української команди".

"Друзі! "Українська команда" до Дня Незалежності розпочала національний ДРОН-МАРАФОН. Це народний збір на дрони-камікадзе. За перші дні ви зібрали майже 2 млн гривень! Це більше 100 дронів!" - повідомив волонтер "Української команди" Орест Криштафович.

В "Українській команді" наголошують, що марафон триватиме до 24 серпні.

"Марафон несеться! Залишилося три дні! На 32-гу річницю Незалежності донать 32 грн або 320 або 3200 гривень! Біжимо з донатами до 24 серпня включно! Все що зберемо – полетить на голови окупантам! Донать – і вони летять!" - закликає "Українська команда".

Долучитися:

ПриватБанк

Монобанк

UA Pay

Повні реквізити

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

«Пункти незламності» UKRNAFTA працюють: як знайти найближчий до вас

BAT Україна увійшла до топ-10 кращих роботодавців країни за версією Індексу корпоративної рівності

Прості рішення для складних тем: в українських школах та садочках розпочалися Уроки Турботи

Від "My name is" до першої самостійної подорожі: ваші нові суперсили після рівня Elementary

Нова пошта встановила 30 000-й поштомат у Києві — ще один крок до сервісу, ближчого для кожного

Обвинувальний акт у "газовій справі" Дубневича легітимізує переслідування нардепа ще до вироку суду - адвокат

Англійська для IT-спеціалістів: термінологія, кейси, mock-interview

Ірина Міхальова взяла участь у дискусійній панелі ЛУН Conference

Приватбанк кредитує купівлю сільськогосподарської техніки по партнерських програмах від 0,01% річних в гривні

Федерація роботодавців України посилює позицію бізнесу на шляху до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА