23:24 27.11.2023

Онлайн-платформа Національного банку “Гаразд” – де вивчати фінансову грамотність, щоб поліпшити рівень фінансових знань?

2 хв читати

Для підвищення рівня фінансової грамотності українців Національний банк створив безкоштовну онлайн-платформу “Гаразд”, де кожен може знайти детальні інструкції та корисну інформацію, щоб ухвалювати відповідальні рішення щодо особистих фінансів.

У час війни фінансова грамотність – важлива навичка, володіння якою допоможе розумно розпоряджатися грошима та захистити свої заощадження від знецінення. Щодня ми користуємося різними фінансовими послугами, вирішуємо багато фінансових питань, у нашому житті відбуваються події, пов’язані з грошима. Часто в цих ситуаціях допомога фінансового консультанта є дуже доречною, проте ця послуга  доступна не всім.

Щоб кожен із нас мав під рукою помічника з фінансових питань та не губився у вирі фінансової інформації, Національний банк України створив онлайн-платформу “Гаразд”.

Під час відвідування сайту ви познайомитеся з Горпинкою – фінансовою консультанткою, яка завжди рада відповісти на ваші запитання. Горпинка підкаже, як правильно скласти власний бюджет, як почати заощаджувати, що робити з боргами, як діяти, коли потрапили до рук платіжних шахраїв, як обрати страхову компанію, депозитну або кредитну пропозицію. Тут ви знайдете практичні поради, детальні алгоритми дій та фінансові лайфхаки.

Онлайн-платформа “Гаразд” містить шість розділів: “Гроші”, “Фінансове планування”, “Депозити”, “Кредити”, “Cтрахування”, “Шахрайство”. Сайт також має дві спеціальні рубрики – “Лайфхаки” та “Питання дня”.

Завдяки онлайн-платформі “Гаразд” ви зможете знайти відповіді на свої запитання та перевірити знання щляхом тестування (на сайті розміщено сім варіантів тестів: один загальний і шість тематичних). Завершивши проходження кожного з тестів, Горпинка запропонує вам персональну добірку статей, завдяки яким ви зможете поліпшити свій рівень фінансової обізнаності. Пройти тести можна за посиланням.

Вивчайте фінансову грамотність, будьте фінансово обізнаними та розширюйте свої горизонти разом з онлайн-платформою Національного банку “Гаразд”.

Цей матеріал підготовлено Національним банком України за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Фондом ефективного врядування Уряду Великої Британії в Україні (GGF).

Зміст є винятково відповідальністю автора.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА